Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Száj piercinget szeretnék...

Száj piercinget szeretnék csináltatni, (ez lesz az első) és sok helyen olvastam, hogy érinti a fogat meg az ínyt és ezért hosszú távon rontja is. Nem tudom, hogy ez mennyire igaz, vagy csak néhány piercingnél?

Figyelt kérdés

2015. máj. 15. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha a belső fém szára folyamatosan érintkezik a foggal, az tönkreteszi a zománcot, igen. úgy tudom, a szilikon biztonságosabb ebből a szempontból, de annyira nem értek hozzá.
2015. máj. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fémekre igaz.
2015. máj. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2015. máj. 15. 16:20
 4/6 anonim ***** válasza:
amíg friss a pc, jobb a szilikonszárú, mert addig ugye hosszabb kell, ha esetleg beduzzadna, ne nőjön rá bőr. ha kellően meggyógyult, nyugodtan lehet használni orvosi fémet is, csak akkorra szár kell hozzá, ami odalapul belül a szádhoz. ha hosszabb, akkor már érintheti és ezzel kárt tehet a fogzománcban. nah most ez csak a talpas pckre vonatkozik :D ha karikát, spirált, vagy patkót szeretnél beletenni, ott már húzósabb. az hosszú távon semmiképp nem ajánlott, max 1-2 napra.
2015. máj. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha a karikát vagy spirálosat két nap után kiszedem és mondjuk egy napig nincs bent és utána rakom be megint akkor is káros hosszú távon?
2015. máj. 16. 10:31
 6/6 anonim válasza:

Hello, ezt a kérdést nem is itt kéne feltenni hanem a piercingesnél.

Van egy fiú ismerősöm annak az alsó ajkán van 3 és még épek a fogai.

És patkó piercinget hord...

2015. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!