Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az átlátszó körömlakk is...

Az átlátszó körömlakk is sárgít? Nem vitaminos, alaplakk, csak sima.

Figyelt kérdés
Körömlakk, sárga

2015. máj. 16. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2015. máj. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Ment a zöld pacsi!
2015. máj. 16. 16:17
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

nem, de akkor már jobb, hogyha szabadon hagyod őket.nekem azt mondta a körmös, hogy mindig legyen a körmömön lakk, mert ez megvédi a körmöt attól hogy lemezenként felválljon , védi a sérülésektől.

na be is tartottam ezt, kb 2 évig mindig volt lakk a körmömön, akár átlátszó is.

és nagyon vékony volt, állandóan felvállt, el is volt sárgulva.

most fél éve abbahagytam a lakkozást és szépen megerősödött, olyan mint kislánykoromban. nem szakadozik fel, egészséges színe van stb

szóval szerintem ne lakkozd átlátszóval tök felesleges. akkor már inkább legyen színes vagy gyöngyházfényű ha olyan az alkalom. de ha védelem miatt akarod lakkozni, hidd el, hogy nem válik be, max ideiglenesen

2015. máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor kipróbálom a semmit. Köszönöm!
2015. jún. 3. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!