Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan alakítsak ki gél...

Hogyan alakítsak ki gél lakkal francia manikűrt?

Figyelt kérdés

A Crystal Nails termékeit böngésztem, még abszolút kezdő vagyok a témában. Sosem volt gél lakkom (sem műkörmöm), de szeretném otthon kipróbálni, és főleg a francia stílus érdekel.

De ehhez pontosan milyen anyagot vásároljak? CrystaLac-ok közül kell választanom alapszínt? És a fehér mosolyvonalnak szánt lakkot is ebből a kategóriából válasszam?

Köszi <3



2015. máj. 25. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is elég kezdő vagyok, de talán tudok segíteni:) Először is kell egy alapszín. Ez egy natúr bőrszín, ami minden körmös webshopban kapható (pláne a Crystal Nails-ben) Majd egy fehér géllak ami szerintem csak egylépéses legyen. Ne felejtsd el a manikűrsablont+ alapozás, fedőlakk, körömágy ápoló olaj. Remélem nagyjából segítettem, de örülnék ha egytapasztaltabb is segítene, mert erre én is nagyon kíváncsi vagyok :)
2015. máj. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Több megoldás létezik. A legegyszerűbb a CN-nél a One Step CrystaLac. Ez 1-2 rétegben fed, nincs szükség feltétlen fedő vényre sem, mert szárazra és fényesre köt. Ebből válassz egy neked tetsző természetes rózsaszín és egy fehér színt. Ehhez kell venned egy bőrfeltoló kaparót és egy No Buffer Scrub-ot, hogy megfelelően előkészíthesd a körmöket.


Ami ettől nehezebb, az a klasszik géllakkozás, amiben már az előkészítéshez kelleni fog egy finommattító buffer is és egy Base Gel alapnak a színek alá. Itt már fedőréteg is kell majd, ez GL0 vagy Easy Off Top. Ja és ez így ragacsos lesz a végén, szóval fixáló folyadék és szálmentes törlő is kell.

2015. máj. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!