Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Minap csináltattam helix...

Minap csináltattam helix piercinget, szúrták és talpas ékszer raktak bele. Azóta a piercing környéke be van pirosodva és nagyon fáj, ha hozzáérek ez normális? Illetve a gyógyulás ideje alatt szabad mozgatni a piercinget?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szoktad kezelni? Vegyél Octeniseptet, az felér egy varázsszerrel piercingek terén. :D Fontos, hogy ne aludj rajta, mert az irritálhatja, ne nagyon fogdosd, és ha hozzáérsz, akkor is csak tiszta, mosott kézzel, mert ha belemegy valami, akkor nagyon durván be fog gyulladni.
2015. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, kamillás borogatást szoktam csinálni meg Tetrannal kenegetem a környékét. :)
2015. jún. 9. 21:37
 3/3 anonim ***** válasza:
A tetran max a kukába jó. Vegyél Octeniseptet.
2015. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!