Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Titokban fogok nyelvpiercinget...

Titokban fogok nyelvpiercinget csináltatni, mire figyeljek hogy ne bukjak le szüleim elött, dagadást hogy lehet hogy ne vegyék észre?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem az a legnehezebb benne, hogy jó ideig (úgy hallottam 1 hétig) csak pépeset ehetsz. de am próbálj kicsit zártabb szájjal beszélni és akkor sztem nem fogják észrevenni.
2010. márc. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
ne legyél már hülye nem gondolod komolyan hogy nem fogják észrevenni???!!! az látszik ha beszélsz, ha eszel, ha ásítasz, köhögsz....
2010. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van. Látszik. Nem ehetsz tejeset, szilárdat, csak pépeset. Mivel bedagad a nyelved, és egy darabig hat az érzéstelenítő, nem fogsz tudni rendesen beszélni. Nekem legalábbis alig értették mit gagyogok. :)
2010. márc. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vessz velük össze valamin előbb és egy hétig ' durcizz ' amíg lemegy a daganat :D
2010. márc. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem ez 2 hét volt hogy nem tudtam beszélni és enni :D

próbáld meg kerülni őket, és nem sokat beszélni.

2010. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen csináltattam annó, több mint 1 évig nem vették észre, tudtam enni is és a beszéddel se volt probléma :)

22L

2010. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem nincsen de anyunak van aztmondta alig tudott beszélni és valóban pépeskajákat kellett ennie! De mindenre van megoldás! Elöször csak ugy vesd fel hogy:

"- a suliban az egyik csaj csináltatott magának! Szerintetek gáz?" Aztán utána pár nappal mond azt hogy szigorú fogyókurára kezdessz és ezen ők nemváltoztathatnak és csak pépes kajákat vagy hajlandó enni! Add elő sértöen és hanfosan erre mérgesek lesznek rád majd jelents ki h nemvagy velük hajlandó komonikáni és ennyi... egész héten vágd be ugy a durcit hogy csak papiron komonikálj velük vesd be a tipikus dolgokat" engem senki nemért meg mibajotok velem stb" . Aztán ha lement a duzzadás utána jó alaposan kérj bocsánatot:D! A kajához még annyit hogy igyál sokat az elmulasztja az étvágyat és egyél pl összetört banánt vagy vegyél bébikaját:D !


Talán egy kicist átlátszó de megéri! Ésha jól adod eő észre se veszik:D

2010. márc. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!