Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen fajta nyaklánc ez?...

Milyen fajta nyaklánc ez? Lehet ilyet kapni valahol magyar országon?

Figyelt kérdés

Utánna néztem volna hogy lehet e ilyet kapni csak nem tudom mit kell beírni.. nem baj ha nem eredeti de nagyon szeretnék egy ilyet :) :3


[link]



2015. jún. 20. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Magyarország szóközzel? Ez most vicc?
2015. jún. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen képzeld nagyokoskám. ha nem tudsz segíteni csak kötekedni akkor inkább kussolj szerintem . nem azt kérdeztem hogy lenne e valaki aki tudna netharcoskodni..
2015. jún. 20. 18:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor kérlek szépen vegyél nyelvtankönyvet nyaklánc helyett, mert már 12 évesen sem menő az, ha analfabéta vagy. :)
2015. jún. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 infomoly ***** válasza:

Itt nézz szét:


[link]


[link]


[link]


kristály medálként kerestem.

2015. jún. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi, :)
2015. jún. 21. 14:03
 6/6 A kérdező kommentje:
hagyjuk már ezt komolyan, az ilyen luzer stréberek szoktak a neten menoskodni hogyha valaki félre ír egy szót, EGY SZÓT, akkor már gyorsan szaladnak felháborodva mert a kis szivüknek ez már nagyon nagy bűnt jelent, nekem minden esetre nem jelent bűn az ilyen okoskodó életteleneket leszarom.. és képzeld nem 12 éves vagyok hanem 16 leszek augugusztusba. még nem menő... mert te aztán tudhatod mi a menő ha ilyenekkel töltöd az idődet nyilván nincs senkid akivel foglalkozz itt meg ugy szólogathatsz be másoknak hogy nem látjuk a nyomorék fejed. gratulálok,
2015. jún. 24. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!