Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szempillaspirálnak 3 hónap...

A szempillaspirálnak 3 hónap után tényleg lejár a "szavatossága"?

Figyelt kérdés
Hallottam ,hoigy kibotás után 3 honappal nem lehet használni. Miben káros,ha még használjuk?

2015. jún. 28. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is hallottam már erről, de mindig használom vagy 5 hónapig. Eddig semmi bajom nem lett tőle :D
2015. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én tavaly augusztusban vettem, nem nagyon használtam, félretettem és ráfelejtettem. Tegnap pakoltam a szekrényemben és megtaláltam. Szerintem semmi baja, nem száradt be, nem csomós, a szempillámnak semmi baja. Pedig már majdnem 1 éves. Szóval ez inkább attól függ, milyet veszel :)
2015. jún. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha csak egyet használsz minden nap, akkor kell cserélni, de kb ki is fogy ennyi idő alatt, ha tényleg minden nap felkened.

de fél évnél tovább nem érdemes tartogatni egy spirált sem, mert folyamatosan terjednek el benne a baktériumok.

én többször kaptam már 4-5 hónapos spiráltól kötőhártya gyulladást, nem valami jó, pedig nyilván évekig nekem sem volt bajom a régebbi spirálokkal... azóta mindig kidobok minden spirált 3 hónap után.

2015. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Dehogy igaz.
2015. júl. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem is gondoltok bele, hogy mennyi baktérium kerül a tubusba, és a szem a legérzékenyebb ezekre? a szemcseppeket is csak 3 hónapig lehet használni, pont ezért. szerintetek véletlen? -.-
2015. júl. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként Mega Effects szempillaspirálról van szó

2015. júl. 1. 18:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Átlagosan felbontás után 12 hónap a lejárati idejük./jelölve is van a csomagoláson/ 3-6 havonta érdemes cserélni, mert csak gyűlnek benne a bacik és nem a legfelemelőbb érzés a kötőhártya gyulladás vagy bármilyen szem betegség, amit elkaphatsz...nem rémisztgetésnek szánom, de arról nem is beszélve, hogy mielőtt megveszed az üzletben ki tudja mennyi ember nyitotta ki előtted/a vakmerőbbek ki is próbálják még ott az üzletben, persze ha jó akkor a próbáltat visszatéve elvesz egy másikat/nem 1x szemtanúja voltam/..és a kipróbáltat lehet pont te vásárolod meg...
2017. jan. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!