Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez normális ajak piercingnél?

Ez normális ajak piercingnél?

Figyelt kérdés
Tegnap csináltattam ajak piercinget, nincs semmi baja eddig, csak kicsit piros. Az viszont normális-e, hogy belülről nem látszik teljesen a talp, csak egy kis része (gondolom be van süllyedve, vagy valami)? Vagy fel van dagadva és azért ilyen? Mit csináljak, hogy ne nőjön be a talp a húsba?

2015. júl. 1. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
pedig bele fog nőni, mert kicsi a pc és inkább menj vissza hogy cseréljék ki. nyilván kenned kéne valami gyulladáscsökkentővel
2015. júl. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem nemrég csináltak a fülembe piercinget porcba (helix) és mondta a csaj, hogy fontos hogy olyan piercinget tegyenek be először, ahol van hely bőven, hogy ha bedagad akkor se dagadjon rá az ékszerre. Tehát én talpas ékszert kaptam, nem karikát nem is patkót, mert az sokkal fájdalmasabb hogy ha bedagadna. Szóval szerintem neked az lehet a gond, hogy túl pici az ékszer nincs hely hogy bedagadjon a szád és hát így sajnos rádagadt. A legjobb lenne tényleg visszamenni, és ott raknak be egy nagyobbat aminek hosszabb a talpa és úgy tud nyugodtan gyógyulni és lehet még adnak valamit rá hogy kenegesd vele. Remélem megoldódik a problémád :)
2015. júl. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már nincs annyira bedagadva, mint tegnap, a talp is sokkal jobban látszik. Köszönöm a válaszokat, ha rosszabb lesz, visszamegyek (:
2015. júl. 3. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!