Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek karika vagy patkó...

Szerintetek karika vagy patkó piercinggel néz ki jobban az ínyfék piercingnél?

Figyelt kérdés

#piercing #ínyfék #ínyfékpiering
2015. júl. 9. 18:43
 1/8 A kérdező kommentje:

patkó: [link]


karika: [link]

2015. júl. 9. 18:45
 2/8 anonim ***** válasza:
akkor már inkább a patkó, a karika barnítja a bőrt.
2015. júl. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a kettő elég undorító. Már bocsánat.
2015. júl. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Semmi gond, de ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, akkor inkább ne válaszolj. :)
2015. júl. 9. 19:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem igazán tetszik, de talán inkább a patkó.
2015. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő csúnya..
2015. júl. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Most jön mindenki az "Egyik sem" meg a "Mind kettő csúnya" kommentekkel. Fa*ért. Nem az volt a kérdés hogy neked tetszik-e. Ha nem tetszik, nem kell válaszolni a kérdésre, csak tekerj tovább. Attól még neki tetszeni fog hogy te leszólod.

A kérdésre válaszolva: patkóval nekem jobban tetszik, én magam is tervezek a jövőben. :)

2015. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7

Köszönöm, hogy kimondtad helyettem. Ha én írtam volna, akkor jött volna a "milyen bunkó ez a kérdezô." Pedig szívesen elküldtem volna az ilyen "válaszolókat" a f***ba.

Btw. én is a patkó mellett döntöttem.

2015. júl. 28. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!