Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek menő most az...

Szerintetek menő most az aranytetkó? szerintem jó.. Vélemények

Figyelt kérdés

#aranytetkó
2015. júl. 20. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
divat tetkó, 1 év és feledésbe merül.
2015. júl. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem menő. A stílus, ami menő, amikor valaki tudja viselni és tudatosan teszi, azért mert hozzátartozik és ez is ő. Van pár szép minta, ami jól mutat a viselőjén, de az egyediségét pont azzal vesztette el, hogy divatba jött. Innentől kezdve idétlenül néz ki, olyan mint valami billog. Megosztó, mint a leggings, a neon színek, szóval azért többet jósolok neki 1 évnél.
2015. júl. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A menő egy eltorzult fogalom. Fogalmazzunk úgy, hogy felkapott most, főleg a 6-14 évesek körében. Tavaly volt csillámtetkó, most aranytetkó... Várom a jövőévi kreatív tetkóformát. :"D
2015. júl. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: Erősen lealacsonyító ez a 6-14 éves korhatár. Láttam én már sok huszonévesen, de kisgyereken még egyen sem.
2015. júl. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ma 18:56

A 43 éves kolléganőm jött be aranytetkóval a melóhelyre..Azért ő már rég volt tinédzser...:)


Egyébként a kérdésre a válasz: Nem menő. Jövőre biztos ezüst tetkó lesz..

2015. júl. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!