Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orr piercing kicserélése?...

Orr piercing kicserélése? Mennyi idő után szabad?

Figyelt kérdés

Már majdnem két hete lövettem az orr piercingemet, úgy hallottam, hogy 2 hét után már kilehet cserélni. Mennyire lenne baj, ha pár nappal előbb cserélném ki karikára?

Csak mert randim lesz hétfőn és..szóval értitek :DD

Előre is köszönöm! :)


17/L


2015. aug. 1. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs begyulladva meg semmi ilyesmi, és úgy érzed hogy minden oké vele, akkor szerintem nincs miről tartani :)
2015. aug. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én kevesebb mint 1 hét után cseréltem, és jöttek hogy mennyire idióta vagyok es bajom lesz.

Nekem muszáj volt cserélni mert kopott a fekete festék a piercingről (az ideiglenes volt csak).

A legnagyobb bajom az volt, hogy beleakadt a hajam és a vonaton majdnem egy órán keresztül zsepit nyomkodtam az orromra :'D

2015. aug. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Na végül kicseréltem, először kicsit vérzett meg fájt is szóval rendesen bszartam, de nem lett semmi bajom :D
2015. aug. 6. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!