Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok mondani sminktippeket?

Tudnátok mondani sminktippeket?

Figyelt kérdés

19 éves lányka vagyok, és kezdem kicsit unni, hogy hosszú ideje csak egy egyszerű, de jó minőségű alapozót viszek fel az arcomra. Mostanában elkezdtem játszadozni picit a bronzosítóval, és a pirosítóval. A szemöldököm mindig átsatírozom. A highlighter&kontúr kombó a következő, amit ki szeretnék próbálni.

A szemhéjam soha nem festem ki, mert túlságosan macerás tutorialokat találok a youtubeon, és nekem iskola előtt nincsen kedvem ilyesmihez. Sajnálatos módon csak a túl sok időt igénylő videókba szeretek bele... Tudtok valami egyszerű, de nagyszerű terméket szemhéjra? Amit elég egyszer, egy vékony rétegben kb. fél perc alatt felvinni? Valami olyasmit szeretnék, ami csillogós, de nem túl feltűnő, mégis jól néz ki.

A rúzsokat sem szeretem. Kipróbáltam már néhányat, és amilyen béna vagyok, mindig szétkenődik. Valami erősebb pigmentáltságú labellószerű dolgot tudnátok nekem mondani? Ami rúzs helyett is tökéletes...

Egyébként ti hogyan sminkeltek? Milyen tippeket, termékeket ajánlotok kipróbálásra? Mik azok, amiket egyáltalán nem ajánlotok?

Még egy kérdés: [link]

Tudjátok esetleg, hogy hol kaphatok ilyesmi "ecsetet" Magyarországon?



2015. aug. 17. 19:17
 1/4 anonim válasza:
En bronzositotbszoktam a szemhéjamra tenni,bes ranegy csillogós pezsgoszint.
2015. aug. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt nézted már milyen "évszakba" tartozol? Tudom, ez most így hülyén hangzom, szóval elmagyarázom. Egy nő a természetes hajszíne, bőrszíne és szemszíne alapján a 4 évszak valamelyikébe lehet besorolni. Attól függően melyik évszakba tartozol megtudhatod milyen színek állnak neked a legjobban ruha és smink terén is. Ha még nem hallottál erről, ez biztosan segít: [link]

:)

2015. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Maybelline Color Tatookat ajánlom, nagy a választék, krémes, könnyen eldolgozható.

[link]

Vagy ott van a L'oreal Color Infallible szemhéjpúder és/Color Rich(...) A kettő termék közül nem tudom, most melyik kapható, de ugyanazok szinte. Krémesek ezek is.

[link]

[link]

Drágának mindegyik drága szerintem, de sokáig elég nagyon, ha beruházol rá. Ezeket elég felkenni, kicsit elsatírozod a széleit, és kész is vagy. Vagy esetleg még kiválasztasz egy másik színt, azzal satírozod el, öt perc az egész.

Az ecsetet amit mutattál én is néztem már, meg is akarom rendelni, én ezt találtam: [link] [link]

2015. aug. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

jajj, ez az évszakos nagyon tetszett! :) őszi lány lettem.

köszönöm ezt a kis "termékbemutatót" is, igazán hasznos volt, holnap el is rohanok a dm-be és veszek valami jó kis szemfestéket.

a fekete ecsetet pedig meg fogom rendelni.

tényleg nagyon köszönöm.

2015. aug. 18. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!