Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Férjem nem szereti ha sminkele...

Férjem nem szereti ha sminkelem magam én viszon szolid smink nélkül nem érzem jól magam . Hogy juthatnék vele közös nevezőre?

Figyelt kérdés
Valjuk be 30 után már nem igazán úgy nézünk ki ahogy szeretnénk. Karikás szemek 12 órás munkaidő kialvatlan éjszakák 2 kisgyerek mellet nem könnyű tip top lenni.

#smink #házasság #férj #kompromisszum .
2015. szept. 3. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Hát mivel ez a te arcod ezért ha te akarsz sminkelni, akkor sminkelj, ehhez semmi köze nincs, nem kell itt semmi kompromisszum. Ez ennyire egyszerű.
2015. szept. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Eddig hogy volt?


Amúgy natúr smink a megoldás, a pasik többsége sose venné észre.

2015. szept. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem ehhez mi köze a férjednek? A te arcodról van szó. Úgy sminkeled ahogy neked tetszik.
2015. szept. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az esküvőn se voltál kisminkelve? Meg alkalmakkor?

Én leszarnám, a legtöbb férfi a szolid smnket észre sem veszi..

2015. szept. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
A te arcodról van szó, azt kensz magadra, amit akarsz. A férjed meg ezt értse meg.
2015. szept. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
A te tested, a te arcod, azt csinálsz vele, amit akarsz. Nézz ki úgy, ahogy jól érzed magad.
2015. szept. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Semmi köze hozzá hogy sminkeled magad meg hogy öltözködsz, a te arcod, a te tested.

Magadnak kell megfelelni, nem pedig másnak és ebbe a férjed sem szólhat bele!



Én is az erős smink kedvelője vagyok, szeretem a fekete rúzst vagy a sötétebb árnyalatokat, ez áll hozzám közelebb, nem szoktam senkire se hallgatni akárki akármit mond. Én már azon csodálkozom, hogy nem unják meg hogy állandóan meg akarnak változtatni...


31/N

2015. szept. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

"Semmi köze hozzá hogy sminkeled magad meg hogy öltözködsz, a te arcod, a te tested. "


Azért az kicsit meredek, hogy "semmi köze hozzá"... Mégiscsak a férje. Ettől még persze nem tilthatja meg vagy írhatja elő, hogyan vagy hogyan ne járjon a kérdező, de véleménye már csak lehet, nem? Inkább az itt a kérdés, hogy a férj mit és hogyan mond. Nem mindegy, hogy "Nem sminkelhetsz, mert velem gyűlik meg a bajod!" vagy "Drágám, nekem smink nélkül jobban tetszel.".

2015. szept. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 8-assal, tudtommal lehet egy férfinak véleménye attól hogy van párja. Nekem is néha megmondja a párom hogy mondjuk szerinte ma hordhatnám ezt vagy azt a ruhát mert régen volt rajtam és szerinte jól áll. Ezt nem azért mondják mert bele akarnak szólni az életünkbe, máskor meg azon vannak kiakadva egyesek hogy a férje sosem mond semmiről véleményt, értem én hogy párkapcsolatba harmónia kell de ne legyen szegény pasiból már papucs ennek az eléréséhez.

Nem kell máris fröcsögni hogy hogy mer beleszólni, szerintem a kérdező beszélje meg vele hogy neki ez önbizalmat ad, és ha tényleg nincs kivakolva akkor a bőrének sem árt annyira.

2015. szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az esküvőn ki voltam sminkelve és alkalmakkor is.
2015. nov. 11. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!