Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nőnek melyik oldalra szokás...

Kérdésemésválaszom kérdése:

Nőnek melyik oldalra szokás füllyukat löveszteni? (Több lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék az egyik fülembe 3 lukat rakatni. Nőknek melyik oldalra szokás? Jobb, vagy bal?

ÉRTELMES válaszokat köszönök! :)



2015. szept. 12. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

füllyukat löveszteni??:'DDDDD


nők mindekttőbe szoktak

2015. szept. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

löveszteni XXDDDD Fél órája röhögök :D

Amúgy nőknél mindkettőt szokták lőni,plusz fülbevalókat meg arra az oldalra,amelyikre csak szeretnéd! Nekem van ismerősöm,akinek plusz fülbevalója a bal oldalon van,de van olyan is,akinek a jobban :) Én ha lövetnék,mondjuk a jobba löveném,mert nekem oldalnézetből a jobb oldalom a jobb :)

2015. szept. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, melyik oldal, de jobb, ha nem lövik, hanem szúrják.
2015. szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Értelmes választ vársz egy ilyen ostoba kérdésre? Arra az oldalra tegyél, amelyikre akarsz. Vagy pötsöd nő, ha X oldalon van a piercing?
2015. szept. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy lenne ilyen kitétel. Nekem például a bal fülemen 3 lyuk van, a jobbon pedig 2.

Így alakult.

2015. szept. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!