Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti milyen gyakran tisztitjatok...

Ti milyen gyakran tisztitjatok a sminkecseteiteket?

Figyelt kérdés

2015. szept. 18. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Soha. Ha elhasználódik, akkor kidobom és veszek újat.
2015. szept. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Félévente kb. alkohollal.
2015. szept. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor már látom rajtuk,hogy koszosak. Az alapozóecsetet általában hetente azért kitisztítom,de az összeset havonta-kéthavonta egyszer megszoktam takarítani :)
2015. szept. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pár hetente? Vagy szükség esetén. :D Igazából sok mindentől függ. Arcra használt ecseteket 1-2 használat után mindenképp igyekszem mosni. Szemre valókat attól függ, világos színek után lusta vagyok néha, sötétebbeknél meg muszáj. Szájra meg nem használok ilyesmit. De elég ritkán sminkelek, úgyhogy elvagyok egy ideig. :D
2015. szept. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Hétköznap minden nap sminkelek, úgyhogy azokat, amiket naponta használok (alapozóecset, púder, pirosító, korrektorecset) azokat minden hétvégén tisztítom, ha esetleg ritkábban sminkeltem, akkor kéthetente. A szememet ritkábban sminkelem, csak akkor, ha elmegyek valahová, szóval a szemre való ecseteket olyan 4-5 hetente.
2015. szept. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!