Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, mennyi arcápolást,...

Lányok, mennyi arcápolást, sminket engedélyeztek egy férfinek?

Figyelt kérdés

elfogadnád ha a párod napi szinten plusz 10 percet áldozna:

- reggeli rutin után ha valamilyen for men arckrémmel bekeni az arcát, ami 5-10 perc alatt felszívódik,

- majd egy sima légáteresztős alapozóval "átfutja" az arcát,

- plusz egy gyors porpúder ..

- a személygépkocsi visszapillantóban egy gyors ajakbalzsam

(a szépségipar szerint ez nem számít sminkelésnek, pedig létezik külön női és férfi sminkelés is. Igaz, a férfi smink töredéke csak a nőiének.) Mennyire elítélendő ez ma Magyarországon?



2015. szept. 28. 00:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2015. szept. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Engem nem zavar.

Majd ha a transznemű nők létezése társadalmilag elfogadhatónak és természetesnek lesz ítélve, és nem lesznek identitásuk miatt bántalmazva, és biztonsggal sminkelhetnek kinézettől és fizikai megjelenéstől függetlenül, majd akkor kardoskodok a férfiak piperkőcködéséért is, de egyelőre engem, hidegen hagy. Felőlem sminkelj, ha akarsz.

Egyébként az alapvető bőrápolást mindenkinek követnie kéne a saját egészsége érdekében.

2015. szept. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Felőlem bármennyit sminkelhetsz, engem hidegen hagy. Ha a pasi, akivel ismerkedek, elkezdené kikenni magát, hát biztosan nem jönnék össze vele. Ha párkapcsolaton belül jönne rá, hogy ő tulajdonképpen nőnek szeretne kinézni... hát valószínűleg szakítóok lenne, tolerálom én a másságot, csak nem a saját partneremét.
2015. szept. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az teljes mértékben attól függ, hogy a nőket vagy a férfiakat szereti. Ha a nőket, akkor semmit! Mivel őt is bőr borítja, egy kis diszkrét hidratálás elmegy, ha húzódik a bőre, de nem színezett krémmel. Semmi más. Főleg, ha az én párom.
2015. szept. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Semennyit!
2015. szept. 28. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az arckrém, ajakbalzsam nem zavar. Az alapozó, egyéb smink haveron sem, de a társamon nem látnám szívesen.
2015. szept. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ennek így nem sok értelmét látom... a tök egyszínűre alapozott arc elég természetellenes, és nőn se tetszik. Inkább egy megfelelő színű korrektor ahova kell. Kivétel ha közszereplő, akkor viszont ennél több smink is kellhet. Ajakbalzsamot használjon ha szükséges, de ne sminkként (minek ahhoz tükör...). Arckrémet praktikusabb éjszakait használni.

Biztos hogy furcsállnám, de ha normálisan van megcsinálva, nem néz ki tőle hülyén, akkor nem foglalkoznék a dologgal.

2015. szept. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Érdekes hozzászólások. Bátran írjatok még! Akár ki is fejthetitek miért rossz vagy miért jó - nagyon heves ez a "papíron 10 millió"-nak egy "nagyon kis része" ;)
2015. szept. 28. 11:09
 9/14 anonim ***** válasza:
Miiiiiiiii?! Ez kérdés?
2015. szept. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ahogy valaki írta előttem: ha felviszel egy alapozót az egyszínű és természetellenes, hülyén néz ki... ezért használnak a nők erre még kontúrozót, bronzosítót, pirosítót, highlitert és a többi. Úgy lesz természetes. Egy pasin ez mind már sok lenne, az alapozó magában meg gáz és feltűnő is. Szóval nem tudom mi értelme...

Láttam már bőven sminkelt pasit, engem nem zavar, de másoknak nagyon ellenszenvesek voltak mindig is az ilyenek.


Egy átlagos hetero férfinél ami normális az szerintem a reggeli arcmosás, ha száraz bőrű akkor kellhet egy hidratáló utána. És ha komolyabb, zavaró bőrhibái vannak akkor egy korrektor rá. Ennél több nem kell. Még a nőknek sem kéne ennél több.

2015. szept. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!