Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek egy kirívóan...

Mi a véleményetek egy kirívóan sminkelt nőről?

Figyelt kérdés
Eléggé telt ajkaim vannak és szeretem kiemelni őket, főként fekete, lila, vörös ruhákat hordok ezért olyan rúzst is kenek magamra. Ennek ellenére nem viselkedek kirívóan, viszont nagyon megbámulnak az utcán és nem értem miért.

2015. nov. 13. 08:15
 1/7 anonim válasza:
100%
ezt így nehéz megválaszolni, valakinek jól áll, ha kirívóan van sminkelve, valakinek pedig nem
2015. nov. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

hát szerintem a fekete/lila rúzs gusztustalan, de hát ízlés dolga. a vörös ruzzsal nincs bajom.

egyébként ha valakinek erős a szemsminkje, a szemoldoke is hangsulyos, meg jo vastagon le van alapozozva, akkor túlzás az erős rúzs.

én nem szoktam senkit megbamulni a sminkje miatt. bunkóság szerintem

2015. nov. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
hát azért a fekete meg a lila rúzs elég feltűnő dolog a hétköznapokban az utcán, pláne ha telt az ajkad is. amúgy ha pl. emellé csak egy szép tusvonalad van meg visszafogott a sminked többi része is és a ruhád sem ízléstelen, akkor teljesen rendben van. amit leírtál az alapján szerintem vagy nagyon stílusos lehetsz vagy nagyon nem:D mármint a körítéstől függ nyilván.
2015. nov. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Én vén csataló vagyok, lehet hogy érvénytelen a szavazatom!

De a férfiak a kirívó öltözködést, és viselkedést, a könnyű préda (k€rvä) esetének vélik!

2015. nov. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
73%
Az emberek mindenkit megbámulnak, aki nem a szokásos unamas, komfortzónájukon belül helyezkedik el. Legyen az egy különleges ruhadarab vagy erősebb smink, akkor lesnek, mint a h-ye. Engem is mindig megbámulnak, a lila rúzsomban meg főleg. Biztos nem tudják túltenni magukat azon, milyen jól nézünk ki benne :))
2015. nov. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Jaj, mert nyomorékok. Egyenruhát, egyenfejet kellene hordani, hogy mindenki boldog legyen.


Öreg faaszfejek nekem emiatt a rúzs miatt szóltak be nem egyszer:


[link]


Ingerszegény az életük.

2015. nov. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon a Pesti Váci utca és Andrássy úton kívül és az éjszakán kívül Kádár Barokk van, nem nagyon lehet ezzel mit kezdeni.
2015. nov. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!