Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Dolce & Gabbana Dolce parfümöm...

Dolce & Gabbana Dolce parfümöm szerintetek eredeti?

Figyelt kérdés
30 ml-est vásároltam több, mint 1000 pozitív értékelésű online parfümériából. 10ezer ft volt. Üvegén öntési hiba nincs, sorozatszám dobozon és az üvegen stimmel. Minden jelzés rajta van. Illata rendben, ugyanaddig tart, ameddig a Douglas-ben kifújt. Viszont: a fújókája elég vastag és túl hosszú, így görbül rendesen. Lehetséges ilyen eredeti parfümnél? Mert mindenhol azt írják, hogy szinte láthatatlan és egyenes az eredetinél.

2015. nov. 18. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha az illat stimmel és tartós akkor eredeti.
2015. nov. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van kulonbseg az "eau de toilette" es az "eau de parfum" megjelolesu parfumok kozott. Mindketto eredeti es ugyanolyan az illata, a kolonbseg annyi, hogy az "eau de toilette" kb. 1-2 oran at tart, az "eau de parfum" pedig akar 10 oraig is, vagy meg tovabb. Ennek megfeleloen az "eau de parfum"joval dragabb.


Konkretan a te parfumod fujokajarol nem tudok nyilatkozni.

2015. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ismerem az illatot, meg nagy parfümös vagyok. :) Ez EDP. Csak attól tartok, hogy egy nagyon-nagyon jó másolat. Ha valahogyan képet tudnék mutatni, az segítene a megállapításban fúvóka ügyben? :)
2015. nov. 18. 19:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Túl gyanakvó vagy szerintem, ennyire jó másolat szerintem nincs. Kis görbület belefér.
2015. nov. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Voltam ma a Müllerben, a teszterek jó 80%-ban görbült a cső. A legtöbben csak enyhén, de volt amelyikben elég durván.
2015. nov. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :) Azt hiszem eredeti, de többet nem rizikózom. Inkább összespórolom és megveszem boltban. :D
2015. nov. 20. 12:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg szoktal repulni, akkor ezeket a dolgokat erdemes a reptereken a Duty Free-ben beszerezni.
2015. nov. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!