Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyibe kerül szemöldökpierci...

Mennyibe kerül szemöldökpiercinget lövetni?

Figyelt kérdés
És akinek van: milyen érzés? Nagyon fáj? Gyulladékony, érzékeny? Dekoratív? Milyen fajtái vannak?
2007. nov. 9. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Piercinggel együtt kijön úgy 5000 ft ból. A lövetés kb. 3000 szokott lenni. Nekem ajak piercingem van, a lövés nem fájt, csak utána vagy 2 hétig igen kellemetlen volt, lüktetett és állandóan forgatni kellett, hogy rá ne nőjjön a számra. Azthiszem a szemöldök piercingnél is így van, arra kell vigyázni hogy ne akadjon be semmibe, mert akkor könnyen kiszakadhat, ami nem valami jó érzés, és heg marad utánna. Először egy sima súlyzó alakú piercinget szoktak berakni, hogy szokja a tested, és miután már nem gyógyulgat, hanem beforrt, utánna lehet kicserélni (kb1 - 1.5 hónap). A gyógyulás ideje alatt nem árt kivűlrúl fertőtleníteni, jóddal vagy alkohollal... Ha már ki tudod venni, és vissza akarod tenni, akkor is fertőtleníteni kell (pl mikróban kifőzöd egy pohár vízben) mert nagyon hamar elfertőződhet. A fajtáiról annyit, ha a fővárosban laksz, vagy van lehetőséged neten rendelni elég nagy a választék, és érdemes tattoo szalonokban nézelődni is. Itt legalább biztos nem vernek át! :)
2007. nov. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
nekem nincs de egéségtelen teljesen káros főleg az akupunkturás pontoknál veszélyes és nem is mindenkinek áll jól
2007. nov. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem feltétlenül káros. Csomó embernek jól áll, csak van akinek túl érzékeny rá a bőre és kidobja:/
2008. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%

Tévhit: tilos alkoholt vagy jódos terméket használni piercinges terület fertőtlenítésére. Külső bőrfelületre használj tetrant bactrobant vagy vitamerfent. Az ajakban, nyelven lévó piercingeket pedig corsodillal tudod fertőtleníteni.

Egyébként tényleg okozhetnak rákos elváltozásokat az okos tudósok szerint. Mindenképpen szalonban szúrasd át magad ,mert nagyon nagy kárt okozhat (főleg a szemnél mert,meg is vakulhatsz) benned ha egy pancser csinálja.Ez elkerülhető ha 1-2 ezerrel többet szánsz rá és hozzáértő szakemberhez fordulsz.

1 kozmetikus akinek 5 piercingje van :D

2008. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem a köldökömben van piercing,1hónapos és gyulladt..nekem nem fájt...van figurás szemöldökpiercing is!onlinepiercing.hu!!!!!5500Ft egyébként,ha nem viszel piercinget!barátomnak ennyi volt!
2008. máj. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én most fogok csináltatni szemöldökpiercinget..

Nálunk 2500 a szúrás és max 1500 a pircing.. ugyhogy max 4000 ft. :D

2009. ápr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!