Szemhéjtus kezdőknek?

Figyelt kérdés
Sziasztok lányok!Sefítségeteket szeretném kérn,nem régen kedztem el "sminkelni" magamat.Eddig csak szempillaspirált alapozót és szemöldök formázót használtam,visont kiszeretném próbálni aszemhéjtust is.Melyik fajtát ajánlanátok egy kezdőnek?Válaszotokat előre is köszönöm! :)

2015. dec. 29. 15:14
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Én is kezdő vagyok, de nekem a legkönnyebb úgy, ha a szemem végétől meghúzöm a csíkot, és így megyek visszafele a szemem elejére.:D De ha neked így nem sikerül, itt egy kép: [link]

2015. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a filces a legegyszerűbben kezelhető, de az egész titka a sok gyakorlás. (Szóval sokszor csak otthon, ne először alkalomra próbáld ki ;) )
2015. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszaitokat!!Sokat segítettetek!!:)
2015. dec. 29. 23:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem kezdokent a filces nem valt be, viszont a gellel nagyon konnyu dolgom van :)
2015. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!