Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Catrice szemöldökápoló készlet...

Catrice szemöldökápoló készletet használt már valaki? Vélemények?

Figyelt kérdés

2016. jan. 2. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:

[link] itt van pár vélemény még.

szerintem jó, de könnyű vele túlzásba esni, én inkábbb szemöldökceruzát használok.de nekem amúgy csak egy pici rés van amit ki szoktam tölteni. de mondom,könnyű vele parti szemöldököt csinálni ,szóval óvatosan:)

ja és praktikus mindenképpen ez a csomagolás:) azért jár a pacsi nekik

2016. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én már meguntam a szemöldökceruzát ezért szeretnék váltani. Elolvasom a véleményeket aztán lehet beszerzek egyet. :)
2016. jan. 2. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:
én külön ecsetet ajánlok hozzá, ezt elfelejtettem leírni.:) de ami hozzá van se rossz, csak rövid,nehéz vele dolgozni:D
2016. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyenem, szerettem, mert szép és tartós, csak azért nem használom, mert macerásabb, a reggeli rohanásban nekem egyszerűbb a ceruza :), de ha van időd nyugisan sminkelni, akkor csak ajánlani tudom :).
2016. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) okes, nezek majd hozza ecsetet is. Remelem talalok :)
2016. jan. 2. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!