Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ma lövettem ki a fülemet és...

Ma lövettem ki a fülemet és most orvosi fémes fülbevaló van benne. De ez nemnagyon tetszik. Kicserélhetem az ezüst fülbevalóra amit vettem v. inkább várjak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én holnapig, holnap utánig várnék minimum. Amúgy 1 hónapig bent kellene hagyni. Csavargasd a fülbevalót a füledben így elméletileg jobb.
2010. márc. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de am már nemfáj se semmi. akkorse?
2010. márc. 30. 17:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd benn az orvosit, biztos ami biztos.
2010. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hagyd benne az orvosit am mért nem olyat választottál ami tetszik 1 hónapig minimum benne kell lenni mert ha most átcseréled másikra akkor olyan kicsi lesz a luk a füledbe és ha vastagabb szárút akarsz majd bele rakni nem fog bele menni am meg gennyes lesz a füled és fájni fog ha most átcsréled én 1 hónap után cseréltem le az orvosit és muszály volt vissza raknom mert begyullad a luk környékén és fájt de ha újra akarod lövetni azt a lukat akk kicserélheted de nagyon tisztítsd meg a fülbevalót amit bele akarsz rakni mert ha nem akkor begyulladhat
2010. márc. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2 hetet minimum kell várni, ezt én mindig meg is vártam, utána cseréltem csak ki. 2 hét nem a világ. utána kicseréled, de hidd el hogy fájni fog egy kicsit, hiába érzed most úgy h nem fáj
2010. márc. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sztem kicserélheted...de lehet begyullad. nekem csak 2 lves koromban volt orvosi fémesfülbevalóm. amikor anyukám elvitt lövetni a fülem. azóta 6 másik lyukkal gazdagítottam magam. mind saját magam szúrtam és soha sem orvosi fém volt benn hanem bizsu vagy ezüst és soha sem gyulladt még be. ez egyén függő.
2010. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem 6 lyukam van, egyiknél sem vártam meg soha az egy hónapot, volt h aznap kicseréltem. semmi bajom nemlett és sztem nekedsem lesz. ha nemvagy ezüstallergiás nemfog semmise történni. csak fertőtlenítsd mielőtt beteszed
2010. márc. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 2 hét után próbáltam meg kicserélni először, nekem sem fájt, de mikor kivettem, és be akartam tenni másik fülbevalót, azt hittem, hogy ott helyben meghalok:D Várj még 1-2 hetet, biztos, ami biztos:)
2010. márc. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
várj mindenképpen 1-2 hetet, de 1 hónap lenne a legjobb... kibirod. :D
2010. márc. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!