Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vannak itt olyanok akik barna...

Vannak itt olyanok akik barna szeműek és színezett kék kontaktlencsét használnak? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Akiknek a szemük színe barna, de kék kontaktlencsét viselnek... A kontaktlencse színén látszik hogy nem természetes? Hol vettétek? Képeket várok üziben a szemedről, ha kék kontaktlencsét használsz.

Régóta szeretnék már, nekem mandula barna a szemszínem..

Köszi a segítséget :)



2016. febr. 15. 00:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Munkatársamnak barna szeme van és kéket visel. Eléggé látszik, hogy nem természetes a szeme színe, de szerintem nem néz ki rosszul.

Azt nem tudom, hol veszi. :(

2016. febr. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Húgomnak vettem már pár ilyet, de nem tetszettek neki, mert mindegyiknél látszik a saját szemszín, a pupilla mellett. Emiatt is elég mű, meg maga a lencse sem természetes, max messziről nézve jó. Közelről szerintem borzalmasan rondák. Én netről rendelgettem, eoptika, meg pár külföldi oldalról is, nem tudom, ahol épp találtam jónak tűnőt. Tényleg kár hogy csak képen szépek.
2016. febr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!