Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lanyok, ti mennyi sminkcuccot+...

Lanyok, ti mennyi sminkcuccot+ egyéb 'kiegeszitot' szoktatok magatokkal vinni mindig?

Figyelt kérdés

Mik ezek?

A 'kiegeszito' alatt pl olyanra gondolok, hogy szemöldök csipesz es hasonlók


Kort is legyszi :)



2016. márc. 11. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Mármint hova? Ha elmegyek valahova napközben, akkor semmit.

Ha ottalvós, akkor:

-borotva

-alapozó

-kőpúder

-szemhéjtus

-szempillaspirál

-szempilla göndörítő

-szemöldökcsipesz

De még a sminkes táskámban van: szemhéj púder, ecsetek, szemceruza, fültisztító pálcika, rúzs, szájfény, ajakbalzsam. Ezeket nem mindig használom, de egy helyen vannak, úgyhogy jönnek ezek is.

2016. márc. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 piriiiii ***** válasza:

Női egészségügyi cuccok és szájápoló (legalábbis a hideg, szeles időkben), amiket hordok magammal.

Olykor rúzst is, ha pedig tudom, hogy x időben jól kellene kinéznem (mert mondjuk találkozom valakivel), teszek el szemceruzát és hasonlókat.

19

2016. márc. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. Elsősorban arra gondoltam, ha elmész pl dolgozni/suliba vagy hasonlo helyre ( szóval ahol tobb órát vagy) :)


De köszi, hogy leírtad, ez is érdekelt :)

2016. márc. 11. 16:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 13 éves lány vagyok és a suliba viszem a korrektorom és egy kicsi fésűt. Meg (ami szerintem alap) mindig van nálam betét.Néha van nálam labelló de arra nincs szükségem csak néha. Ennyi
2016. márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én táskámban mindig ott lapul a hullámcsat, hajgumi, szemöldökcsipesz, korrektor, szemöldökceruza, szemhéjtus, ajakbalzsam, zsebtükör. Másik rekeszben egyéb cuccok, mint pl. egészségügyi dolgok, zsepi, fájdalomcsillapító, kézkrém.

Ezek az állandó útitársaim. :) 23L

2016. márc. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van egy ajakápolóm.

Mást nem viszek alapból, felesleges cipelni, a kocsiban sem jó ilyeneket tárolni, munka közben meg a fene se ér rá szépítkezni.

Az még rémlik, hogy gimiben halálra röhögtük magam a wc-ben sminkelő csajokon. Klassz, hogy ügyeltek a sminkigazításra mert hát ők menők voltak, de annyi eszük nem volt, hogy az ottani világítás minőségét is bekalkulálják. Aztán kijöttek, mint a kriptaszökevények...

26N

2016. márc. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Kiskoromban" sok mindent cipeltem, mert nem tudtam semmit a bőrápolásról.


Ami nálam van mindig, az a rúzs, ami épp a számon van, és "blotting paper", ilyen kis zsírfelszívó lapocskák.

2016. márc. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Magammal vinni hova? Hétköznap max rúzst meg ajakápolót dobok a táskába. Ha elutazok, nyilván több mindent.


24

2016. márc. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Labelló, korrektor mindig van nálam. Amit pedig néha otthon hagyok, de általában velem van az fésű, hajgumi és dezodor.
2016. márc. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Korrektor,mini fésű,ajakbalzsam. Ezek nélkül egy lépést se :D de másra viszont nincs soha szükségem :)
2016. márc. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!