Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok? Ti nem veszetik észre...

Lányok? Ti nem veszetik észre magatokon, hogy a sminkelés idegileg tönkre tesz titeket? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szép vagyok sminkelés nélkül is, és sminkkel is. De mostanában ha nem sminkelem magam, akkor nincs önbizalmam. Olyan érzésem van, mintha a világ elvárná már mindenkitől, hogy ne menjen az utcára természetes formájában. Nem értem miért várja el a világ, hogy más arcot mutassunk, mint amilyenek valójában vagyunk, hisz ezek vagyunk mi! Miért nem lehet elfogadni mindenkit úgy, ahogy van?

2016. ápr. 7. 10:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Te egy nagyon szerencsétlen világban élsz, ha elvárja tőled, hogy sminkel magad.
2016. ápr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem várja el a világ, csak te várod el magadtól.
2016. ápr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Ez nem csak a sminkeléssel van így. Kimennél az utcára borotválatlan lábbal?
2016. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A döntés egyedül a te kezedben van: ha nem sminkeled magad, akkor is ugyanúgy elfogad a legtöbb ember, ne engedd, hogy ez az "elvárás" hasson rád. Ha leszoksz az állandó hogy sminkröl, akkor rájössz, hogy semmi hátrányod sincs a sminkelt emberekkel szemben, a probléma csak a te fejedben van.
2016. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Már pár hónapja nem sminkelem magam, csak nagyon nagyon ritkán, de úgy érzem így kevesebb vagyok, a többi lánytól akik sminkelik magukat.
2016. ápr. 7. 11:17
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
De akkor nem a világgal van baj, hanem a te önértékeléseddel. Nem hiszem, hogy csúnyább lennél smink nélkül.
2016. ápr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csúnyább..magam se tudom, akkor mi bajom van.
2016. ápr. 7. 11:19
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem kétféle sminkelési forma létezik. 1.: A természetes szépség ami már amúgy is megvan hangsúlyozása. 2.: Olyan aminek a végeredményének a hatása valóban teljesen mást mutat mint amilyenek valójában vagyunk. Én az elsőt támogatom és arról azt gondolom szükséges és kell az ápoltsághoz. Szem alatti karikák eltüntetése korrektorral, szempillaspirál, arcpírosító és egy kis szájfény senkinek nem fedi el az arcát csak ápolttá teszi.
2016. ápr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Sose tartoztam a 2.ik kategóriába, de nekem már a szempillaspirál és a pirosító is sokk. Nem gondolom, hogy ha valaki nem használja ezeket, akkor ápolatlannak minősül.
2016. ápr. 7. 11:24
 10/17 Sunshinedoll ***** válasza:
72%
Nem. Én szeretem sminkelni magam engem megnyugtat, és élvezettel csinálom, ha úgy döntök, kisminkelem magam, sosem érzem kényszernek. Nem mintha drag sminket raknék fel és tök máshogy néznék ki, mint smink nélkül.
2016. ápr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!