Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik alapozót választanátok...

Melyik alapozót választanátok ezek közül?

Figyelt kérdés

Ysl-Touch E'clat, Chanel-Vitalumiere aqua, Armani-Luminous silk, Dior-Diorskin nude


Egyébként a bőröm zsíros, kicsit pattanásos is, de a kedvenc alapozóm (Estee Lauder-Doublewear) mindent elfed rajta, csak nyárra keresek helyette valami könnyebb, selymesebb alapozót, ami azért jól is fed, mert nekem az Estee Lauder nyárra már nagyon "vastag". :)

Azt is megköszönöm, ha ajánlotok másikat, amit esetleg itt nem soroltam fel, mindenképp ilyen drágábbat szeretnék venni, mert tudom hogy ezek nem bántják a bőrömet. (Clinique szóba sem jöhet, pattanásos leszek tőle)

Köszi! :)



2016. jún. 8. 11:25
 1/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Összetevők alapján a ysl, de azt száraz bőrre ajánlják jobban, nem tudom, a te zsíros bőrös nyáron hogy fogja tolerálni. A Chanel alapozókat utálom, tele vannak parfmmel, és egy csomó embert irritál, az Armani meg a Dior alkoholos.

A ysl mondjuk most megnéztem SPF 19 ami akkora haszontalanság. Legalább 25faktoros terméket kell arcra használni (nyáron inkább 30), szóval mindenképpen kell alá fényvédő, mert ez a 19 faktor semmi. Inkább akkor ne raktak volna bele semennyit, mert ez már az a határ, ami fotón h-lyén nézhet ki, de haszna meg semmi :D

2016. jún. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Igazabol az osszetevoket en sosem nezem, tudom van aki ennek megszallottja, de engem nem erdekel szoval nem ez alapjan akarok valasztani :D amugy a chanelt az en arcom birja, volt alapozom, korrektorom is toluk, semmi gond nem volt veluk, egyedul a clinique cuccaitol lettem pattanasos tobbszor is, miutan vegre rajottem hogy azt nem birom (milyen vicces hogy pont azt tukmaltak ram a douglasben hogy megoldja a borgondjaimat). Most az armani fele hajlok, igyis ugyis mindegyikrol mondanak rosszat meg jot is :D olyan nem lesz amirol mindenki csak jot mond.
2016. jún. 8. 18:31
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Normális ember nézi az összetevőket, ez nem hobbi. Így jössz rá, hogy milyen összetevőt nem tolerál a bőröd, és mi az, amitől jobbnak érzed.
2016. jún. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Normális ember? Tisztában vagy te magaddal? :DDD Érdekes a mi családunkban senki nem néz semmilyen összetevőt, senki nem bio életmód híve mégis mindenki makk egészséges, azok az ismerőseim akik meg megszállott INCI nézők betegségek sorával küzdenek. Szerintem majd egyszer, ha te is NORMÁLIS EMBER (sírok komolyan ettől a hülye kijelentésedtől) leszel, akkor rájössz, hogy nem kell megszállottan az összetevőket nézni, hiszen a mai világban már 'minden ártalmas mindenkire'...te normális ember...te! :D Jaj nagyon cuki vagy :)
2016. jún. 9. 08:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz az ilyenekkel kérdező, nem éri meg 😉

Végül melyiket választottad?

2016. aug. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen válaszoló nem értem miért lett ennyire lepkntozva mikor igaza van :D

Az összetevők igenis fontosak. Most lehet hogy nincs bajod tőlük, és most lehet hibátlan baba bőröd van, de az nem jelenti azt hogy később is az lesz. Gondolom akkor még a minimumot sem adod meg a bőrödnek, hogy alkoholos terméket nem használsz. Senki nem beszélt a bio dolgokról, ez két külön dolog, de az a minimum hogy megnézed mit kensz az arcodra, ha nem akarsz idő előtt ráncosabb lenni. Szerintem nincs értelme a Dior és Armani termékeknek, ha nem ápolod megfelelően. A tested a szentélyed, amire vigyáznod kell.

2018. febr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És a kedves inci nézőszám ismerőseinek nem azért lett problémás a bőre mert nézi az összetevőket, hanem azért nézik az összetevőket mert problémás a bőrük, nem teheti meg mindenki azt hogy bármit az arcára Ken, és nem lesz semmi baja. Nem ártana ha utánaolvasnál a dolgoknak egy kicsit jobban.
2018. febr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!