Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Westendben érdemes fülpiercing...

Westendben érdemes fülpiercinget csinaltatni? Fajdalmas? Ki az aki csinaltatott mar ott barmit is? Vagy aki tudd olyan helyet ahol erdemes lenne mert nagyon jol es fajdalommentesen csinaljak az megirhatná

Figyelt kérdés
Nagyon kiszeretnem lyukasztani a fulem es ful piercinget tenni bele csak nemtudom hol erdemes.Ha valaki tudd egy olyan helyet ahol jo aron,fajdalommentesen,valami ugyes ember van tudok pc-t csinaltani?

2016. jún. 20. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a nyelvembe rakattam ott, mert éppen fent jártam Bp-n. Meg is bántam, mert rosszul szúrta be és fájt hetekig, így ki kellett vennem.

A Westend piercingesről és tetkósról is csak rosszat olvastam.

2016. jún. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Még a télen dupla forward helixet szúrattam a Westend Tattooban. Én is sok negatívat olvastam róluk mostanság, de velem akkor kedvesek voltak és segítőkészek, a piercinggel sem volt semmi gond azóta sem. Az meg, hogy fájdalommentesen, nekem nem fájt. Fájdalomküszöbtől is függ. Amúgy füledbe hova szeretnél? Ez a fájdalom dolog attól is függ, hogy hova csináltatod. Szóval nekem a Westendben nagyon rendben volt, és szerintem legközelebb is oda megyek vissza :)
2016. jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igazából csak azt az egyszerű gyönygyöt szeretném a fülem legtetejen és ki is szeretnem lukasztani es akkor az fole
2016. jún. 20. 17:25
 4/6 anonim ***** válasza:

A sparnál van a fetish. Oda menj, ne a sz.r westend tattooba.

A piercing egyébként fáj. Ha nem bírod, ne csináltass.

2016. jún. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

*Elöljáróban annyit: nyilván mindenkinek meg van a maga véleménye, de k*rvára nem értem mi a sz*rért kell ennyire lehúzni a Westendes pc-seket...*

Az én véleményem a pc-s srácokról:

Csak ajánlani tudom a Westend Tattoo-t. 2014 óta visszajáró vendég vagyok. :D Nekik köszönhetően gazdagabb lettem 2 helixszel, egy tragusszal és egy köldök pc-vel. Illetve még tervben van 2 másik is, amik szintén ott fognak elkészülni. Sehol máshol nem csináltatnék piercinget és ezt úgy mondom, hogy igencsak a keleti országrészből utaztam fel mindegyikért, mert igen, megérte az a 200km. ;) Velem minden alkalommal nagyon jó fejek voltak, főleg a pc-s srácok, beszélgetnek az emberrel, megkérdezik, hogy minden rendben van-e a szúrás előtt, alatt, után, részletes tájékoztatást illetve egy kis kezelőkártyát is adnak minden egyes pc-hez, hogy tuti ne felejts el semmit. És persze nem utolsó sorban az összes pc-m ép és egészséges (a legidősebb 2 éves, a legfiatalabb 2 hónapos).

Komolyan, egy ilyen helyet, hogy lehet így lehúzni?!?!?!?

Valaki árulja már el mit lehet ennyire utálni azon a rajtuk, vagy eddig bunkók voltak és egy varázspálcával hirtelen jófejjé tették őket? X""""D Komolyan nevetséges amit műveltek...

#Btw: a tetkósokról nem tudok nyilatkozni, mert ahhoz ott nem volt szerencsém#

2016. nov. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok XD

*azon a helyen

Egyébként a kérdés többi részére is kitérve: fájdalommentes nem lesz egy pc szúrása, max ha érzéstelenítéssel csinálják, de szerintem felesleges, mert annyira hamar benn van, hogy szinte észre sem veszed. Itt a srácok piszok gyorsan be tudják tenni. Nekem pl a tragus és a köldök voltak a leghúzósabbak, de túl lehetett élni, tényleg csak addig a másodpercig fájt még átszúrta, utána már semmi gond nem volt.

Az ár/érték arány pedig szerintem korrekt. Nem a legolcsóbb, de nem is adnak ki kontár munkát a kezeik közül, szóval még egyszer, én csak ajánlani tudom őket.

2016. nov. 20. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!