Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok, milyen szemöldök most...

Csajok, milyen szemöldök most a leginkább divatos?

Figyelt kérdés
Látok mostanában kiszedettet, tetováltat, de dús szőrzetű szemöldököket is, valamint festettet, sötétre színezettet. Amúgy tényleg igaz, hogy a szemöldök színe mindig megegyezik a fanszőrzet színével? Már ha nem festett egyik sem, természetesen.

2016. jún. 20. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a természetes forma a divat és az is a szép szerintem is.

jó, nyilván én is kiszedem a kilógó szálakat,ha kell le is vágom a kilógókat. de nem szedem túl, a cérnaszemöldök már nem divat. sőt, inkább rá is szoktak erősíteni a lányok pici porral vagy ceruzával,hogyha valahol ritkán. szóval inkább a természetes,dús hatású a menő mostanában.

festetni szerintem akkor van értelme,hogyha a hajat is festeti az ember. pl szőke hajhoz inkább a világos barna szemöldök megy,nem a fekete. míg fekete hajhoz a sötétbarna szemöldök passzol. akinek természetesen nem olyan,annak célszerű festetni.

2016. jún. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az, ami viszonylag természetes. Ez alatt azt értem, hogy nem túl vékony, nem nagyon durván kihúzott.

Legyen szépen kiszedve, ne túl vékonyra, de a kósza szálak ne legyenek ott, legyen formázva. Porral pl. természetesen ki lehet pótolni, ki lehet emelni. De abból is természetes szín kell. Pl. nekem elég sötét a hajam, de világosabb szemöldök port használok. Mert ami olyan sötét, mint a hajam, azzal nagyon durva lesz.

Ezen a színegyezésen még nem gondolkodtam sose :D De lehet benne valami :D

2016. jún. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

ez:


[link]


Nekem is ilyen van :)

2016. jún. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Most a vastag, agyon festett szemöldök a divat, de nekem ez nem nagyon tetszik, közepesen vékonyra szedem a sajátom, és nen festem.
2016. jún. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Nekem is olyan van amilyet linkelt a #3-as válaszoló,és a legtöbb lányon ilyen szemöldököt látok. :)
2016. jún. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen látni minden típusút , de valóban a természetes szemöldök a divat most ! Én magamnak ki szoktam szedni és szemöldök tussal csinálom meg az a legjobb most.

Ez jó kép !

[link]

2016. jún. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Ja, ez az ocsmány agyonfestett a divat. De ízléses nő olyat csinál amilyen illik hozzá, ami többnyire nem ez lesz.

A szemöldök színe nem mindig egyezik a többi szőrzettel.

2016. jún. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sok típus van manapság is divatban.

Egy, hogy a divat sosem fix tényező. Más egy pop kultúra divat és más egy rock, vagy valami egyénhez kötött.

A nagyon ívelt és vékony most szinte sehol sem divat.

Igazából a legjobban passzolót az arcívek szerint lehetne megmondani.

A tetováltatottból az enyhén hajlított, szálas technikások a trend vivői. A teljes satír kevésbé fordul elő. Sokan előrajzolják a szemöldöküket minden nap, sokan csak egy árnyalatnyit mélyítik a színét. A szemöldök sminkeléssel a baj az, hogy a legtermészetesebbre törekedő stílus irányvonalaknál alakul ki a legműbb hatás.

A szőr színe általában testtájékon azonos. Tehát a hajszín és a szemöldök jobban passzol, mint a láb szőre és a hajszíne.

Az intim szőrzet közül a fanszőrzet a legsötétebb, illetve a végbélnyílásnál található kis szőrzet. A hónaljszőrzet általában világosabb a fanszőrzetnél, de sötétebb a hajszínnél. A szemöldök pedig egy kicsit világosabb a hajszínnél. Egy természetes vörösnek vöröses-barna a szemöldökszíne, de attól még lehet ugyan úgy sötétbarna a fanszőrzete. Ez már genetika.

2016. jún. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%
3.vagyok. MIÉRT PONTOZTATOK LE? Normálisan válaszoltam a kérdésre!
2016. jún. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Manapság az a divat, hogy minél műbb legyen valaki. Ezért látok sok vastag, tetovált szemöldököt.

Röhejesnek tartom, hogy valaki annyira divatmániás legyen, hogy még egy nyamvadt szemöldök szőrt is divatosan akar viselni, még akkor is ha borzasztóan áll neki:D

Úgy gondolom, a legjobb a természetes, ami illik a viselője arcformájához. De hát nem ez a divat...

Az, hogy megegyezik a fanszőrzet színével, még nem hallottam. Úgy tudtam, hogy az eredeti haj tövének színével azonos, de ezt szerintem butaság, akit csak ismerek sötétebb a szemöldökük mint a hajuk.

2016. jún. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!