Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik márkának vannak a...

Melyik márkának vannak a legjobb sminktermékeik? L'oreál, Maybelline, Bourjois, Artdeco, Catrice vagy Estée Lauder?

Figyelt kérdés
2016. júl. 17. 16:44
 1/5 anonim válasza:
én a L'oreál és a Maybelline termékeit szeretem a legjobban
2016. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ár/érték arányban a Caricenek és a Maybellinnek
2016. júl. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Maybeline+Catrice ezeket jottek be nekem.:)
2016. júl. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legjobb a felsoroltak közül az Estée Lauder, viszont ez nem a kétkezi munkás ember pénztárcájának van kitalálva :) Ár-érték arányban Catrice, de én még ajánlanám neked a Rimmelt, mert az is egy nagyon jó és viszonlag olcsóbb márka. :)
2016. júl. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik márkánál más jó, a L'Oréal-nak az alapozóit, a rúzsait, az egyik filces szemhéjtusát, illetve a szempillaspiráljait szeretem, a Maybelline és a Bourjois spiráljai is nagyon jók, a Catrice-nek a korrektora és a szemöldökcerkája vált be, az Artdeco-nak a pirosítóját imádom. Estée Laudert még nem próbáltam, de az alapozóit, illetve a rúzsait szokták dicsérni.
2016. júl. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!