Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy szebb egy szemöldök?...

Hogy szebb egy szemöldök? Többi lennt.

Figyelt kérdés

Ha vékony, vagy ha vastag?

Ha az eleje kocka alakú és elhalványul vagy egyszerűen kerek és az eleje is ugyanolyan színű mint a többi rész?

(Sminkelve értem ezeket.)



2016. júl. 20. 11:16
 1/5 anonim válasza:
Ez attól is függ, hogy kinek melyik áll jobban, de én az elsōt jobban szeretem.
2016. júl. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Mostanába elég trendi a vastagabb,de még ízléses szemöldök.Szerintem a kettő kozotti átmenet a legszebb!És szebb a természetes,mint a festett! :)
2016. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
57%
Nekem a vastag tetszik és a nem kocka.
2016. júl. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szemöldökömnek nincs eleje, a szememtől kezdődik a szemöldököm, és csak nagyon halvány vonalakat szoktam oda húzni szemöldökecsettel, amin szemöldökpor van.
2016. júl. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a vastag tetszik, utálom a vékony szemöldököket, jó, hogy már nem a 2000-es évek elején vagyunk. :D A forma meg attól függ, mi áll jobban, nekem az elhalványuló kocka elejű jobban illik az arcomhoz, mint a kerek és nem átmenetes, de lehet, hogy neked pont fordítva van, ki kell tapasztalni.
2016. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!