Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ezek közül melyik számít alsó...

Ezek közül melyik számít alsó kategóriás, középkategóriás, felső kategóriás sminkterméknek? MAC, ArtDeco, Clinique, Bourjois, Estée Lauder, Lancome, L'oreál, Maybelline, Essance, Rimmel, Catrice, Avon, Oriflame?

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Hát ahogy én tudom az alsó: essence, avon, oriflame, talán még a catrice is bár az szerintem innen a legjobb

Közép: Rimmel Maybellin Loreal Bourjois

Felső: E.L Mac Clinique

A többit sajnos nem ismerem...

2016. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem a Lancome egyedül a felső.


Közép: MAC, Clinique, Estee Lauder, talán Art Deco, esetleg L'Oreal.


A többi alsó.

2016. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Alsó/drogériás: Essence, Catrice, Rimmel, Avon, Oriflame, Maybelline, Bourjois, L'Oréál (bár lehet, hogy utóbbi kettőt inkább a középbe tenném)

Közép: Artdeco, Mac, Clinique

Felső: Lancome, Estée Lauder

2016. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

Nem nagyon van ilyen besorolás, attól függ, ki mihez szokott, de szerintem:


Alsó (drogériás, én pl. általában ilyet használok): Catrice, Rimmel, Essence, Maybelline, L'Oreal

Közép (ebből is sok kapható pl. Müllerben): ArtDeco, Bourjois, Avon, Oriflame

Felső: Estée Lauder, MAC, Lancome


Hozzátenném, hogy a felső kategóriából sosem fogadnék el semmit, a Lancome-ról nem tudom, de a másik két márka állatokon tesztel, ami nálam kizáró ok. Az elsóbbak közül is akad persze. És attól, hogy drága, nem biztos, hogy jó is. Amik nekem megérnék az árukat, ha erre lenne keretem az pl Kat von D márkája vagy Lush termékek.

2016. júl. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az Avon alsókategóriás.

A Lush is csak középkategóriás.

2017. ápr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!