Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy ha sok pénzetek lenne...

Hogy ha sok pénzetek lenne akkor drága sminktermékeket vennétek csak pl. MAC, Estée Lauder? Akkor nem vennétek ilyen alsó kategóriás termékeket mint pl. Catrice?

Figyelt kérdés
2016. júl. 30. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok pénzem lenne tuti vennék ilyeneket, egyrészt, mert megtehetem, és biztos jó minőségű, klassz termékek. Ez nem jelenti azt, hogy olcsóbbakra rá se néznék. Ha elsétálok a drogériában mellette még megtetszhet valami, pl a csomagolás miatt, vagy mert még nincs olyanom, szép színnek tűnik, stb. Ha magamra kenem, nem mondja meg senki, milyen márka.
2016. júl. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hm.... ez jó kérdés...

Rendszeresen olvasom a Krémmániát és nekem az jött le, hogy pl a 10000 Ft-os szempillaspirál semmit nem csinál, míg a 800 Ft-os Lovely gyönyörű pillákat.

Szóval nem mindig éri meg... Így én nem venném meg a drágákat csak azért, mert van lóvém. :) A MAC rúzsokat kipróbálnám, meg vennék drága szemhéjfesték palettát, meg lehet, h alapozót.

De nekem a sárga Lovely-nél jobb spirálom nem volt, lakkban is a Moyra vezet és korrektorban a Catrice tégelyese. Szóval ezeket nem cserélném le.

2016. júl. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sunshinedoll ***** válasza:
94%

Nem tudom, a Catrice-nek van 2-3 olyan terméke, amit nagyon szeretek, és évek óta újraveszem őket, elég nehezen mondok le a kedvencekről, úgyhogy max kipróbálnám a drágábbakat, de ha nem jobbak, vagy egyenesen rosszabbak pl az olcsóbb árkategóriás termékektől, akkor fölösleges drágát venni.

Egyébként szerintem vannak termékek, amikre fölösleges sokat költeni. Ilyen pl a szempillaspirál, az 3-6 hónap múlva úgyis megromlik, ki lehet dobni, tök mindegy, mennyi van benne.

2016. júl. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Lol, neked mániád h mindig ilyeneket kérdezgetsz?

Nem feltétlen vennék csak drága termékeket. A Lovely szempillaspirált pl nem váltanám le, viszont szivesen kipróbálnék high end alapozokat, korrektorokat és valószínűleg drágább ecseteket is vennék.

2016. júl. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó most írtam ki először ezt a kérdést. De amúgy te egész nap itt ülsz, és azt figyeled ki mit ír ki?
2016. júl. 30. 12:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Szempillaspirálból nekem is bevált a Lovely. Alapozóból kipróbálnék drágábbat, de ha nem válik be nem venném újra.
2016. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Van elég pénzem, de nem veszek olyan terméket amit állatokon tesztelnek.

Na meg sminkeltek már párszor Mac termékekkel, az alapozó rémesen maszkos volt, alig fedett... akkor miért is jobb ez mint egy olcsó? Azok is épp ilyenek.

2016. júl. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos gyakrabban próbálnék ki márkásabb termékeket, mint most, de azt nem állítom, hogy csak azt használnék, hiszen drogériás árkategóriában is sok jó terméket lehet kifogni.
2016. júl. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vennék pár IsaDora cuccot (5-ös paletta 6-8 ezer), nekem bevált, tetszenek, tényleg azért venném mert jó minőség de kb ünnepnapra kapok néha 1-1 darabot.
2016. aug. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igy is veszek ezt is azt is. Valoszinu mennyisegre tobbet vasarolnek sminket, olyan jo mikor tele a sminkes polc:)
2021. ápr. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!