Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most leszek 9. es és hosszútáv...

Most leszek 9. es és hosszútávra szeretnék iskolatáskát vásárolni, de sajnos nem tudom mekkora hátizsák lenne megfelelő. Elég lenne egy 29 x 14 x 44 cm-es táska is/ inkább a hagyományos nagy méretűt válasszam? A mélysége a kétséges szerintem, thx

Figyelt kérdés

2016. aug. 23. 01:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a merettel nem lesz gond (az enyem 27x37-es oldaltaska volt es teljesen jol belefertem, pedig nem keves cuccom volt). A tul nagy tatyo sem jo, mert nehez vele kozlekedni es mar az alap sulya is nagyobb lehet.
2016. aug. 23. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sulitól függ, ha erős, inkább nagy táska, tapasztalat :/
2016. aug. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Min. 35l kell (ezeket a centiket hagyjad...). Én régen (9.-ben) minden cuccom elvittem a suliba, mint ahogy azt elvileg kéne... Na, meglett az eredménye... Az akkor 3,5 éves táska úgy meggyengült, 1 helyen ki is szakadt (és akkor kezdett el az addig viszonylag víznek ellenálló táskám beázni), varrás után újra kiszakadt. Selejt lett a táska. (mondjuk nem márkás volt, és megszolgálta a magáét) Szóval 2 tanács: 35l erősen ajánlom, de minimum 30. A másik, hogy csak a legfontosabb cuccokat vigyed, ne rakd bele az összes nehéz könyvet.
2016. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mar miert lennenek feleslegesek a centik???

A konyveinek kell beleferni elsosorban, ahhoz pedig nem art tudni a taska magassagat es szelesseget. Es persze a konyvei melle a tobbi cuccanak is, ehhez szinten jo, ha nem csak az adott, hogy 35 lityo, hanem pl.a formaja is, egy lefele keskenyedo darab nem igazan alkalmas iskolataskanak.

2016. aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget! egyébként erős az iskola,csak halványlila gőzöm nem volt táskaügyileg:(
2016. aug. 25. 01:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy borondot, az életed végéig használhatod majd!
2016. aug. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hát már lehet késő, de azért szólok. :)


A lehető legkisebb ez a táska amúgy a méretei végett.l



Én 17 éves, közfeladatot ellátó személyek technikumába járok.

(Ezt azért írom mert havonta vannak 1-1 15-20 km-es erőnléti foglalkozás ami megegyezik a gyalogtúrával.


Táskával kell túráznunk S tele van vizekel, kajákkal, egyéb felszerelésekkel.


Én a Mil-Tec oldaláról rendeltem lézer vágott táskát.


www.miltec.de


No.: 14002701


MIL-TEC LASER CUT SYSTEM ASSAULT PACK LARGE


100% polester.



Lassan 3 éve hordom, semmi baja, kiváló a háznak nem fáj, könnyen személyreszabhatóan állítható csípőre egy ráfogó öv is.


Kb.: 18.000 Ft ért vettem és vettem még 1-2 dolgot, hogy ingyenes legyen a kiszállítás.


Csak ajánlani tudom.


Remélem valakinek segítettem vele.


Majd ha 70 évesen nézem, hogy na itt is hozzászoktam. :)

2023. szept. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!