Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminkecseteket ajánloto...

Milyen sminkecseteket ajánlotok/használtok?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Még életemben nem készítettem különféle ecsetekkel sminket (azonban egy ideje gondolkodok rajtuk), ezért a tanácsaitokra lennék kíváncsi 2 dologgal kapcsolatban:

Ecseteknél érdemes megvenni a drágább/márkásabb termékeket (Sigma, Pupa stb) vagy pár ezer Ft-ért ugyanazt a hatást tudom-e elérni "noname" ecsetekkel?

Valamint van egy Beauty Blender "utánzatom". Érdekelne, hogy mi a különbség a 4000Ft körüli, hamisíttatlan Beauty Blender és a hamisított pár százas (ugyanolyan kinézetű) szivacs között?

Légyszi írjátok meg a tapasztalataitokat, tanácsaitokat ezekkel kapcsolatosan.



2016. aug. 26. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a DMből van egy Beauty Blender hamisítvány szivacsom.Szerintem szuper hamisítványok vannak teljesen felesleges megvenni annyi pénzért az eredetit.Nekem az alapozó ecsetem H&Mes a többi ecsetemet a Pink Pandának vettem a BH cosmetics márkától.Ez nem is túl olcsó inkább egy közepes árkategória én teljesen megvagyok vele elégedve.Amúgy meg vannak olcsóbb ecseteim Rossman DM boltokból.Van ami bevállt van ami nem.Esetleg ajánlom a krémmánia oldalt ott megnézheted másoknak mi a véleménye. [link]
2016. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*Pink pandán
2016. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Jöhetnek még a tapasztalatok/tanácsok. ;)

2016. aug. 26. 21:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Az első ecsetemre a Pupában beszéltek rá, nagyon praktikus kis ecset, igazából nem bántam meg, hogy megvettem, talán valami akció is volt akkor.

Azért szeretem, mert könnyen tudom tisztítani, gyorsan szárad és kb. bármilyen szemsminket lehet vele csinálni.

A másik Pupa ecsetem egy ferde ecset. Zselés tus felviteléhez, szemöldökfestéshez nagyon jó. Vékonyan lehet vele a szempillasort árnyékolni szemhéjpúderrel is. Igazából ez is egy jó minőségű ecset, de sajnos úgy érzem, hogy nagyon nem használom ki. Anyukámnak viszont nagyon bejött, ő minden egyes nap használja és nagyon szereti. :)


Szerettem volna egy alapozóecsetet, de kicsit sokalltam már a Pupa-árakat érte. Kb. egy hete voltam a Váci utcai Müllerben, ahol tök nagy ecsetválaszték van. Persze ezek műanyag ecsetek, de 1000-1500 forintért simán megéri megvenni őket. Ott végül egy Essence alapozóecsetet, meg valami mülleres pufi ecsetet vettem.

Eddig nekem beváltak nagyon. Az alapozóecsetet kicsit nehéz tisztítani, aminek nem örülök mondjuk, és elég lassan száradnak meg. De eddig azt mondom, hogy érdemesebb ezeket megnézni és itt választani. :)


Kicsit az a bajom ezekkel a drogériás ecsetekkel, hogy elég nehéz hozzájuk jutni. Én pl. DM-ben meg Rossmannban nem is nagyon találkoztam még velük.


Amúgy e-bayen lehet komplett szetteket rendelni, ráadásul nem is túl drágán.


Ja, igen! Beauty blendert láttam a Müllerben elég olcsón, nagyon nézegettem, de végül nem vettem meg. :) Majd lehet sort kerítek rá.


A Pupa-ecsetek átlagosan olyan 3000-3500 forint körüliek. (Szemsminkhez)


Remélem tudtam segíteni. :)

2016. aug. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ecsetekből szinte csak ebay-eset használok, azok elég jó minőségűek, bár alapozóecsetből tervezek beruházni egy Sigmára, mert ott azért látszik az árbéli különbség.

A Beauty Blenderrel kapcsolatban: nekem volt ebay-es, most van eredeti, és az eredeti sokkal jobban megdagad a víz alatt (mert ugye nedvesen kell használni), sokkal puhább, nagyon minimális mennyiségű alapozót szív magába, és jóval ellenállóbb a textúrája. Amióta megvan az eredeti, szinte csak azt használom, a régivel meg a macska játszik, arra a célra tökéletesen megfelel. :D

2016. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!