Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, akik mindennap sminkel...

Lányok, akik mindennap sminkelik magukat! Miért teszitek? Ki se mennétek smink nélkül az utcára?

Figyelt kérdés
2016. szept. 21. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert jobban érzem úgy magam. Simán kimegyek. Mentem is már, mert járok futni és ahhoz minek smink. De amúgy máskülönben meg mindig szoktam, mert ha lehet akkor miért ne tenném?
2016. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az elsővel: miért ne? miért ne tennék valamit azért, hogy jobban nézzek ki egy fokkal? plusz én szeretek is sminkelni.

de ettől függetlenül tudom, minek hol a helye, pl strandra vagy a sarki boltba simán elmegyek smink nélkül, de máshova miért tenném, ha jobban nézek ki tőle?

2016. szept. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én is sminkelek kb minden nap. valamikor csak szempillaspirál és pirosító, valamikor meg jóval többet. szebb leszek sminkkel, ennyitől nem változik meg az arcom se, de mégis csinosabbnak érzem magam. van hogy smink nélkül megyek persze, ha olyan kedvem van.
2016. szept. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Hogy emberibben nézzek ki :D Minimális sminket szoktam feltenni a hétköznapokban, de ha leugrom a boltba vagy a közelbe akkor nem sminkelek+hétvégén pihentetem az arcom.
2016. szept. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem megyek sehova smink nélkül. Amiért cipő nélkül sem.


De nem kell azt képzelni, hogy puccba vágom magam. Nekem az ilyen Downton Abbey-s smink az alap.

2016. szept. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
92%
Kimennék smink nélkül, és ki is megyek, ha csak a boltba ugrok le, postára, vagy ilyesmi, de hétköznapokra minden reggel sminkelem magam. Az évek során a reggeli rutinom része lett, elég nehezen engedem el ezt a szokást, meg igazából kikapcsol reggel az a 5-10 perc, míg festem magam, jó móka, elég terapetikus hatása van rám :D
2016. szept. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van olyan ,amikor smink nélkül megyek el itthonról valamikor meg nem. Ez változó.Nem vagyok az a típus ,aki túlzásba viszi a sminkelést.Szempillaspirál esetleg szemöldök formázás meg korrektor ,ha karikás a szemem az éjjeli tanulás miatt.Szerintem egy nő sokkal szebb természetesen,persze van az a réteg,akik smink nélkül lock nessi szörnynek néznek ki...de az egy más téma.
2016. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért sminkelek, mert szeretem a sminkelés folyamatát, illetve jobban érzem magam sminkben, mint anélkül, de egyébként simán kimegyek smink nélkül is az utcára, pl. egy kutyasétáltatáshoz nem fogom kisminkelni magam.
2016. szept. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mivel nagyon pattanásos az arcom, így nem érzem túl jól magam smink nélkül emberek között. Alapozó, korrektor tehát alap hétköznap, azon kívül szempillasirál.

Hétvégén semmi, pihentetem.

Most jelenleg gyógyszeres kezelés alatt van az arcbőröm, amint kevesebb pattanást látok az arcomon, redukálom a sminkmennyiséget. Egyenlőre viszont nem érezném jól magam. :(

2016. szept. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!