Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek melyik folyékony matt...

Nektek melyik folyékony matt rúzs vált be?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanság nagyon megtetszettek a folyékony matt rúzsok, de elég sok féle van. Max 1500at tudnék rászánni. Egy nude és egy őszies barnás-bordós árnyalatot szeretnék.

2016. okt. 2. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Catrice matt lip creamjei nagyon jók, és a Flormarnál is érdemes szétnézni, fantasztikus dolgaik vannak (Naillandnél tudod beszerezni)
2016. okt. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem az Aden és a Pupa folyékony rúzsai!!:)
2016. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én ebayről rendeltem,párszáz forintért lehet kapni hamisítványokat és szerintem jók (kylie lipkit,nyx,lime crime)
2016. okt. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aden folyékony matt rúzsok. Életbe nem fogok szerintem jobbat találni. Olcsó, és sminklemosóval is nehezen jön le nekem, imádom.
2016. okt. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én a lime crime-ra esküszöm,majdnem az összes eredeti megvan talán 2 kivételével mert nem hordok pirosat, és van 4 ebayes "lime crime"-om is, és azt kell hogy mondjam meglepően jók!! Tudom ajánlani,kb 500 ft.. a szinek kicsit másak mint az eredetiek de nagyon hasonlók!:) ;)
2016. okt. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem lovely van. Elég sokáig fennt marad. Csak 650 ft volt a rossmannban.
2016. nov. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!