Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek mit csináljak? Ha...

Szerintetek mit csináljak? Ha szempillaspirált használok, és felveszem a szemüvegem, akkor a szempilláim hozzáérnek a lencséhez, és ez zavaró. (Csíkot is húz a lencsére) Tanácsok?

Figyelt kérdés

2016. okt. 16. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alapbol hozzaer a szempillam, eleg idegesito. Le szoktam vagni belole... :D

Nem tudom, mi a megoldas. Masik szemuveg?:/

2016. okt. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fekete csíkot?


Göndörítsd be a szempilládat, mielőtt kispirálozod.

2016. okt. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon hosszú a szempillám, sok szemüveghez hozzáér, nehéz választani hogy jó legyen, szóval ezt is most vettem, most biztos nem kapok újat. Köszi az eddigi válaszokat!:*
2016. okt. 16. 12:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez velem is így van, bár én már inkább kontaktlencsébe szoktam lenni. Szerintem próbálgass más szempillaspirálokat is meg próbálj más technikával spirálozni, hogy ne hosszítson csak dúsítson. És várd meg teljesen, míg megszárad akkor nem keni össze a szemüveget.
2016. okt. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is a kontaktlencsét ajánlanám.

(Legszívesebben sírva fakadnék, hogy én itt szenvedek a béna kis szempilláim megnövesztésével az első meg csak úgy vagdos belőle..:'D)

2016. okt. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 opened paradise ***** válasza:
100%

Ne told fel annyira,vagy olyat keress,ami az orrnyegedre ül fel,ilyen kis szilikon támaszokkal.


Én nem mernék a szempillámból vágni,pedig utálom,hogy hosszú:D

Mondjuk férfiként nem sűrűn spirálozom:D

2016. okt. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!