Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az baj ha valaki 14 évesen...

Az baj ha valaki 14 évesen használ korrektort, szempillaspirált és kihúzza a szemét?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam nagyon szépen néz ki és mondta hogy ő ezeket használj így gondoltam én is kipróbálom.

2016. okt. 31. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Korrektor, spirál oké.

Tus/szemceruza korai.

2016. okt. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

egyik sem korai, viszont suliba inkább ne fesd ki magad!

sulin kívül bármikor használhatod. :)

2016. okt. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj sincs vele. Suliba is nyugodtan fesd ki magad, természetesen azért ügyelve rá, hogy ne legyen vakolat a fejeden! :D 14/L
2016. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
25%
Szerimtem mindegyik korai, aki ilyen korban festi magát, azt könnyen lenézik, ezért inkább suliban ne használd.
2016. nov. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennyi smink teljesen rendben van.

A tusvonalnak/szemceruzának is vannak végletei.

Egy diszkrét vékony vonal még elfogadható ennyi idősen, főleg ha a természetességre törekedik és alig látszik.

Viszony vastagon,hosszan kihúzva már inkább visszataszító ennyi idősen.

De pl. korrektort csak akkor használj,ha tényleg szükséged van rá. Egy problémamentes bőrön semmi szükség az alkalmazására, ugyanis koravénné tesz.

2016. nov. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak ne kenj túl sok mindent és túl sokáig az arcodra,mert a bőrödnek nem fog jót tenni, ha mindig sminkes. Szerintem a sztároknak ettől lesz olyan nemszép a bőre 30-éves koruk körülre smink nélkül, mert ők általában úgy vannak, és akkor szépmegy szegénykéknek a bőrük. Szerintem amúgy a szempillaspirál nem feltétlenül feltűnő, szóval az szerintem mehet, ha akarod, hát nekem volt egy osztálytársam, aki 8.-ban már használt szemceruzát, és nekem fura volt, meg menőzősnek tűnt, meg fura is volt, mert még akkor igazából kislányok voltunk, de lehet, hogy csak túl vastagon húzta ki a szemét, és nekem a számomra talán azért volt egy kicsit zavaró. De szerintem vékonyan mehet, ha tudsz olyat csinálni, a túl vastag , ha nem sikerül szépen kihúzni, idősebb nőknek sem szokott jól állni, akik pedig anélkül amúgy szépek, szóval gyakoroljad ki szerintem előtte valami olyan napon, amikor nincs iskola, amúgy én még nem szoktam sminkelni, úgyhogy nem értek a sminkhez.
2016. nov. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!