Porcelánbaba arc?

Figyelt kérdés

Rengetegen mondták már,hogy 'porcelánbaba-arcom' van, szív alakú arcom,finom vonásaim és kicsi,de dús ajkaim.

Mellé még elég alacsony is vagyok,így mindenki fiatalabbnak néz a koromnál,ami egyébként már majdnem 18.

Tudom, mindenki azt mondja,hogy ez 40-50 év fölött előny lesz,de most nem tudok mit kezdeni vele.

Ráadásul a külsőm teljes ellentmondása a személyiségemnek: komoly vagyok, kicsit zárkózott és nem szeretek leragadni idióta gyerekes dolgoknál.

Már smink nélkül nem is merek kimenni az utcára, az az egyetlen mentsváram,hogy komolyan vegyenek és amikor bemegyek bárhova, a pultnál ne nézzenek rám furcsán,amikor a kedvenc tojáslikőrös kávémat kérem.

Hogyan vehetnének komolyabban? Az,aki nem ismer, tényleg csak a külsőm alapján asszociál a személyiségemről? Mindenki úgy néz rám,mintha egy idősebbeket imitáló 14 éves lennék.

Ráadásul még előttem van az egyetem és kíváncsi vagyok,hogy fogadnak majd ott.



2016. nov. 12. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tudsz mit tenni. én 26 vagyok, nincs porcelánbaba arcom, sminkelem magam és mégis mindig 20 körülinek tippelnek.
2016. nov. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Tudom, mindenki azt mondja,hogy ez 40-50 év fölött előny lesz"


Nem biztos, öregedhetsz nagyon csúnyán 25 fölött. :(

2016. nov. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!