Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Nektek tetszik, ha...

Lányok! Nektek tetszik, ha egy 16 éves fiú ügyel a körmére, hogy szép legyen és színtelen lakkal lakkozza?

Figyelt kérdés
2016. nov. 17. 08:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
A szép köröm alap,de ne lakkozza már!
2016. nov. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A töredezés miatt lakkozza.
2016. nov. 17. 08:23
 3/11 anonim ***** válasza:
A lakk szerintem sem a legjobb. Vannak olyan körömerősítők, amik direkt könnyen töredező, gyenge körömre vannak. Le kened vele, aztán fél perc és felszívódik. Akár minden este használhatod. :)
2016. nov. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Töredezett körömre nagyon jók a körömápoló olajak. Este , lefekvés előtt bekened vele, húzol rá egy pamutkesztyűt, hogy ne kend vele össze az ágyneműt. Rendbe hozza hamar, meg jó még ha shea vajat kensz rá vatagon, és úgy a kesztyű. Vagy van a moyra-nak algás körömerősítő zseléje, zöld színű, na az felszívódik. De a lakk szerintem túlzás.
2016. nov. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szeretem, ha egy férfinek igényesek a kezei, körmei. Tehát szépen le van vágva rövidre és a kezei nincsenek kiszáradva. Semmi több.
2016. nov. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Az ha ápolod a kezedet nagyon jó dolog, de a körömlakk nem fiúknak lett kitalálva, hacsak nem vagy meleg és ezt ezzel akarod jelezni. Ajánlom neked a japán manikűrt, ezt igényes férfiak is szokták csináltatni, erős, csillogó lesz a köröm tőle, 1-2 ezer forint manikűrösnél, bátrabbak otthon is megcsinálhatják, ha vesznek hozzá anyagot, 1 kezelés kb. 1 hónapig látszik.
2016. nov. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne lakkozd. Nem csak töredezni fog, de még be is sárgul majd!
2016. nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A körömlakk sárgítja és elvékonyítja a körmöket, tapasztalatból mondom! Szal nem értem a lepontozást
2016. nov. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tetszik meg mondjuk úgy is praktikus mondjuk szexhez ha rövid a körme egy férfinak. Ha rövidre van vágva akkor nem fog törni és nem is kell ezért lakkoznia.

De egyébként igen, mindenki azt szereti ha ápolt keze van egy férfinak.

Senki nem szereti az igénytelenségét és a koszt.

2016. nov. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Őmm a kisfiúknak szokták színtelen lakkal bekenni az anyukák és azt mondják, ha lerágod így akkor meghalsz tőle :'D
2019. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!