Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezik olyan fényzselé...

Létezik olyan fényzselé zselés-épített műkörömre ami led lámpa nélkül is használható és tartós is?

Figyelt kérdés

2-3nap után nem olyan szép fényes a körmöm mint mikor a körmösöm fényzselét ken rá a végén, mikor elkészült, ez nagyon zavar de nincs arra időm hogy 3naponta menjek hozzá hogy kenje újra ezért nézelődtem lehet e olyan fényzselét kapni amihez nem kell beszerezne külön itthonra led lámpát ha szeretnem újra fényesíteni a körmöm de csak olyat találtam ami led alatt szárad vagy azt lehet használni anélkül is?

Válaszokat köszönöm!


2016. nov. 21. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. Nyáron képes a szabadban is napfényre megkötni, de ilyenkor ősszel, télen felejtős.

Szimpla körömlakkot tudsz rákenni, az essie good to go pl 5 perc alatt teljesen megszárad, fényes és elég sokáig tartós is. Amúgy a 3 nap még gél topnál is baromi kevés, nem hogy fényzselénél. Ha bemattul vagy rossz minőséget használ, vagy nem kötteti ki rendesen. Nem tudod milyen márkát használ?

2016. nov. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy sima fedőlakkot. Ha bemattul, lemosod és újrakened.
2016. nov. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1.! Crystal Nails termékeket használ a körmösöm és szerintem jó fajta csak én sokat mosogatok takarítok stb amitől pár nap után nem teljesen de kicsi foltokban mattulnak a körmeim.

Az esse lakkot amit írtál azt nem tudod hol lehet beszerezni ? Köszönöm!

2016. nov. 22. 08:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ausztriában élek, itt dm rossmann akármeik drogériában lehet kapni. Otthon nem tudom mi a helyzet.

Amugy én is crystalnailsel dolgolzom, és én sem cicababa vagyok, főzök, mosok, takarítok, gyerekeket nevelek, de nekem nincs ilyen problémám vele. És erős vegyszereknél(vízkőoldó, zsíroldó) sem használok kesztyűt, mivel nagyon nem szeretem. A másik tanácsom ez, hogyha te elviseled a gumikesztyűt mosogass/takaríts abban.

2016. nov. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azt olvastam nehéz beszerezni és ma néztem rossmanban sincs.

De keresgélek.

Viszont találtam egy másikat a Crystal Nailsnál "Weekly top coat fedőlakk", 8ml-es kiszerelésben kapható és 7napig tartó fényt ígér. Körömlakkra való, nem kell hozzá uv lámpa de gondolom használhatom zselés körömre is. Erről tudsz valami pozitívat vagy negatívat mondani ?

2016. nov. 22. 20:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Bármilyen körömlakkot tehetsz műköröm tetejére is amúgy,,azzal nincs probléma.

Én még sosem próbáltam, de úgy általánosságban eddig mindennel meg vtam elégedve, amit a crystalnails gyártott, szóval nem hiszem, hogy rossz. De bármilyen drogériás körömlakkal is megpróbálkozhatsz, én eddig csak essiet használtam műköröm felületén, alapon fényzselézek.

2016. nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Annyi, hogyha az is elkezd mattulni, mert értelem szerűen fog, ne halmozd majd a rétegeket, hanem előtte mosd le acetonmentes lemosóval. És mielőtt kikened szintén érdemes ezzel áttörölni, hogy a szennyeződések lejöjjenek róla. :)
2016. nov. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaidat! :)
2016. nov. 22. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!