Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen márkákat, termékeket...

Milyen márkákat, termékeket érdemes venni?

Figyelt kérdés
Olyan sminktermékeket szeretnék venni, amelyek nem a high-end kategóriába tartoznak, mint például a Chanel, Clinique, Dior, stb...hanem azért megfizethető az áruk és viszonylag sokáig kitartanak, szép, látványos smink készíthető velük. Olyan árkategóriára gondoltam, mint pl. Catrice, Maybelline, Astor, Pupa, Avon stb, csak nem vagyok bizonyos arról, hogy melyek a tényleg jó minőségűek. Főképp a highlighterek, kontúrok, szemöldök termékek, szemhéjpúderek, tusok érdekelnek. Nektek melyik a kedvencetek?

2016. nov. 24. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Az összetételt érdemes nézni,meg,hogy melyik összetevő mire jó/mit árt.

A nagy márkák is ugyanabból vannak,de a nevet meg kell fizetni.

Testápolási termékekből vannak megfizethető bio-termékek. Sminktermékekből is tuti találsz,bár drágábbak.

2016. nov. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ezt nagyon hosszú lenne elmesélgetni...


Nézz el ide: www.kremmania.hu ;)

2016. nov. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden jó gyártónak vannak erősségei, viszont ezek között is előfordul, hogy egy terméknél jobban teljesít egy eltérő márkájú.

Nekem ezek a személyes kedvenceim:


Makeup Revolution - hihetetlen nagy választék van náluk minden termékből. Én az ecseteiket és a mono szemhéjpúdereiket szeretem a legjobban.


Sleek - Gyönyörűek a szemhéjpúder palettáik! A színek nagyon pigmentáltak és tartósak, szerintem mindenki megtalálja náluk a hozzá legjobban illőt. Folyékony rúzst is vettem már, de abból nem ez a márka vitte el a pálmát. Tartós, de nagyon sötétre szárad mindegyik, így nem nagyon illeszkedik a bőrtónusomhoz.


The Balm - Az ő rúzsaik viszont hihetetlen jók! Igaz, nem adják túl olcsón, kb. 5000 Ft egy darab, de nagyon megéri.

2016. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!