Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kezdő traviként, nőként...

Kezdő traviként, nőként próbálom az életem élni! Ismer valaki olyan kozmetikust aki férfi arcból nőit varázsol?

Figyelt kérdés
2016. dec. 21. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Azt plasztikai sebésznek hívják.
2016. dec. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem feltétlenül. Valóban sminkkel is lehet borzasztó sokat módosítani a kinézeten, teljesen más arcformát, csontozatot lehet kialakítani, vagyis inkább másnak láttatni. Neked nem kozmetikusra lesz azonban szükséged, hanem sminkmesterre, vagy akár maszkmesterre, akik szinészeket(nem csak filmekben hanem szinpadon szereplőket is) alakítanak teljesen más emberré, karakterré, és profi minőségű alapanyagokra, nem drogériás márkákra. Sajnos ajánlani nem tudok, de nézelődj interneten magyar smink, és maszkmesterek után, biztos fogsz találni, és referenciamunkákat is.
2016. dec. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 EgriPeet válasza:
32%
Hasfelmetsző?
2016. dec. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
79%
Szerintem nem lehet olyan nagy különbség egy nő és egy férfi sminkelése között. Csak menj el simán kozmetikusokhoz, hogy ki akarod sminkeltetni magad (mintha nő lennél) aztán majd meglátod, hogyan sikerül.
2016. dec. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DöGanyé válasza:
100%

Szőrteleníts is előtte. A haj maradjon meg, de a szakállat, ha van, vágd le bőr simára.

Ha hosszabb a hajad előnyben vagy.

A cél az, hogy ne legyen durvás az arcod. Hanem inkább lágyabb karakterű.


Engem kifejezetten érdekelne egy előtte-utána fotó.

S a téma is érdekel!

Ha van kedved mesélhetsz róla.

2016. dec. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!