Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek nem csúnya az alapozós/...

Nektek nem csúnya az alapozós/bb krémes bőrötök közelről?

Figyelt kérdés
Nekem olyan csúnya lesz utána, néhány méterről még oké, de közelebbről már lehet hogy látszik. Szóval?

2017. febr. 6. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Le kell púderezni, és akkor nem fénylik a bőröd.
2017. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező arra gondol, hogy valahogy az alapozó megül a bőrén és olyan, mintha hámlana lefelé a fejéről.

Én is "ebben szenvedek",(pedig primerezek alá) szóval a megoldás engem is érdekelne.:D

2017. febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen volt nekem is aztán, aztán elkezdtem szivacsot használni. Ez a makeup sponge nagyon szépen elegyenlíti a bőrömön az alapozót, aztán rá az átlátszó púder ecsettel és olyan, mintha nem is lenne rajtam alapozó.
2017. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez inkább arcápolás kérdése. Bőrradír + hidratálókrém sminkelés előtt nagyon fontos.
2017. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Arcápolás: bőrradír, tonizálás, hidratálás. Utána a bőrtípusodnak megfelelő alapozó és egyáltalán nem kell púder, ha normál vagy száraz-vízhiányos a bőröd, mert az csak kiemeli a pórusokat. Púder csak a zsíros bőrűeknek kell, de szinte minden fiatal nő használja, mert az olyan sikkes! Egymást majmolják! Még az is lehet, hogy rossz minőségű az alapozód, a finise púderes. Na az is jól beleül a pórusokba és kiemel minden bőrhibát, ráncocskát.
2017. febr. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Lehet az alapozó nem megfelelő, nekem viszonylag száraz bőröm van, és a legtöbb, főleg matt alapozó pocsékul néz ki rajtam.

Fontos amegfelelő bőrápolás, hámlassz rendszeresen, legyen hidratált a bőröd. Smink alá mehet hidratáló, és válassz egy másik alapozót, kevésbé sűrűt, lehetőleg ne olyat, ami mattít. És egy jó ecsettel használd.

2017. febr. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ecsettel viszem fel. Minden este és reggel ápolom a bőröm. Folyékony alapozót használok, nem mattító a finise. Púder nélkül is olyan sajnos.
2017. febr. 7. 19:03
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabadna, hogy csúnya legyen. Több oka is lehet. Vagy nem szép a bőröd, vagy rossz minőségű alapozót használsz, vagy rosszul teszed fel. Próbálj kevesebbet használni, és ne erős fedésű, hanem inkább second skin típusú alapozót használj. Abból is fontos, hogy jó minőségű legyen, mert az nem ül bele a pórusokba és a ráncokba. A színt is jól kell eltalálni. A bőrhibákat nem úgy kell eltüntetni, hogy centi vastagra építed az alapozót, hanem oda, de csak oda erősebb fedésű korrektort használsz. Ahol egyébként is szép a bőröd, oda csak vékony réteg alapozó kell, így sokkal természetesebb a végeredmény. A felvitel módja is számít. Bele kell ütögetni ecsettel vagy szivaccsal a bőrbe az alapozót, nem elég szétkenni.
2017. febr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!