Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sok csaj hogy tud annyi...

Sok csaj hogy tud annyi sminkcuccot használni úgy, hogy ne legyen a termékeknek semmi baja?

Figyelt kérdés
Sol ismerősöm is vagy 20 sminkpalettával rendelkezik, azonkívül van vagy 50 rúzsuk stb. Én is minden nap sminkelek, de 3 paletta sok, mert nem tudom elhasználni. Mások hogy csinálják?
2017. febr. 14. 18:23
 1/6 Metionin ***** válasza:
Szerintem ők sem használják el mind, csak tartják. Ott van pl. sógornőm, egy szekrény tele a sminkcuccaival, 5-6 alapozó, paletták, spirálok stb. épp minap gondolkodtam róla hogy vajon hány romlott már közülük, hiszen évek óta ott állnak. Nekem meg az egész belefér egy neszesszerbe, egyszerre 1 alapozóm, 1 púderem, 1 spirálom, 1 palettám van.
2017. febr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én se értem. szerintem sokan inkább csak gyűjtik. én is sokat sminkelek, és nekem is sok 3 paletta, próbálok minél kevesebbet pazarolni, ezért nem veszek meg egy 4.-et, csak mert jól néz ki :D mondjuk velem van olyan ,hogy a lejárati időn túl még használom, ha gyakorlatilag nem romlott, tehát mondjuk 2 hónapja lejárt, de még ugyanúgy működik, nem változott meg a szaga, stb. viszont úgy is jártam, hogy elvileg jó volt még, gyakorlatilag megromlott :/ erre azért odafigyelek.
2017. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is rengeteg a sminkcuccom, de én igyekszem is mindet használni (persze nem egyszerre:) ).

Vagy van, hogy megveszek mondjuk egy alapozót, rájövök, hogy nem tetszik annyira, mint gondoltam és úgy vagyok vele, hogyha majd lesz időm, kicserélem/eladom, de közben kell új, szóval beszerzek egy másikat, míg a "régi" a fiók aljára kerül...

A rúzsokat gyűjtöm (főleg a MAC, Chanel márkát), a legkisebb eltérést is észreveszem az árnyalatok között, míg a férjem szerint van 5 db ugyanolyan színű rúzsom.:D

Én sem használom el szinte soha a sminkjeimet, de mindig elcsábulok a boltban, meg győzködöm magam, hogyha kipróbálok valami újat, ez pont jól jön. Szóval szerintem akinél több fióknyi sminkcucc van, ott soha nem használja el teljesen egyiket sem. Tapasztalatból mondom.

2017. febr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egyedül talán a szemhéjpúdereket nem használom el teljes mértékben.

Rengeteg sminkem van, halmokban állnak a szempillaspirálok, a palettak...

Alapozóból talán csak 2 van, ritkán használom, mert tökéletes a bőröm.

2017. febr. 15. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Lehet minden nap mást használnak. Nekem összesen 2 szempalettám van, mert szemet hétköznapra ritkán festek, nekem 2 bőven elég. Alapozóm, pirosítóm, korrektorom, rúzsom pl viszont van több, mert ezeket minden nap felkenem magamra.

Egyébként szerintem nekik is a nagy része a cuccaiknak csak áll otthon. Én mindent kidobok szavatossági idő után, illetve ha az elmúlt fél évben nem használtam őket, akkor odaadom anyukámnak, vagy valakinek. Utálom, ha sok cuccom van fölöslegesen.

2017. febr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a por alapú cuccokat simán használom lejárat után is, van egy palettám ,szerintem lassan 2 éve megvan, ugyanolyan mint első napon viszont mivel drága (5 szín van benne és 5-6ezer forint) így nem fogom kidobni csak mert egyesek szerint cserélni kéne. A folyékonyak (spirál, rúzs, korrektor) meg el szoktak fogyni lejárat előtt
2017. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!