Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Yt-s videókban, mikor a...

A Yt-s videókban, mikor a csajok az alapozó alá, a pattik még piros helyére valami zöldet kennek, az sima szemhéjfesték?

Figyelt kérdés

Meg akik sokat sminkelnek:

mikor pl orrot fújtok a zsepi hogy nem lesz alapozós?

meg hogy tudjátok megállni, hogy pl ne piszkáljátok a szemeteket?

Én smink nélkül is folytos piszkálom az arcom...


2017. febr. 20. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Nem szemhéjfesték, az zöld színű korrektor. Az "tompítja" (nem jut eszembe a szó) a pirosságot.


Nem fújok orrot, csak megtörlöm (fél percenként kell ismételni de valamit valamiért)


Nehezen, olyankor sokat pislogok, ha pl viszket, így a szempilláimmal "megvakarom"

2017. febr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Korrektor. A zöld szín jó a pirosság enyhítésére optikailag.

Alapozós lesz a zsepi egy normális orrfújástól, de ha beteg vagyok, akkor nem festem ki magam.

Ne piszkáld az arcod és a szemed, mert mindenféle bacikat juttatsz az arcodra, attól is jönnek a pattanások, szemnél meg még rosszabb, ha belekerül valami.

2017. febr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, az okát tudtam, hogy miért zöldet :)

Csak azt nem, hogy az "honnan van", de akkor ezekszerint az is korrektor, csak nem a normál fajta.

Lehet amúgy kapni ilyet nem paletta formában is? Mert én mindegyiknél csak olyat látok.

Sajnos nehéz nem piszkálni, az orrom pl folyton viszket :( meg sokmindenre allergiás is vagyok :(

Köszönöm, hogy válaszoltatok :)

2017. febr. 20. 13:31
 4/4 anonim ***** válasza:
catrice-ből van tégelyes ami csak zöld:)
2017. febr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!