Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Karikás szemek. Milyen korrekt...

Karikás szemek. Milyen korrektort vagy alapozott ajánlótok?

Figyelt kérdés

Illetve,hogy kell használni rendesen őket? Sose sminkeltem magam,se semmi olyat nem csináltam még,nem foglalkoztam vele eddig,de mar zavar a karikás szemem. Ha nem is tudom eltűntetni legálabb halványítani kellene..

Alapozó es korrektor is kell? Bőrömnél világosabb legyen pl a korrektor... ?

BB krém is jó erre a célra?

Köszi minden segítséget ha kapok!


2017. febr. 23. 01:25
 1/4 anonim ***** válasza:

BB krém az arcodra + egy jó korrektor a szemed alá.

Ha csak korrektort használsz, az nagyon nem néz ki jól, úgyhogy mindenképp kell egy alapozó, ha nem szeretnéd, akkor BB krém. A szemed alá ebből ne tegyél, csak a korrektorból, és jól dolgozd össze őket a határaiknál.

Icipicit legyen világosabb a korrektor, de ne látványosan.

A legjobbak erre a célra a folyékony korrektorok, ecsetes kiszereléssel. Egyszerű felvinni, de figyelj, hogy ne legyen sok. Ha úgy érzed még több kellene belőle, akkor gyenge neked a fedése.

Elég jó a Maybelline Fit me!, de próbáld ki több márka teszterét.

2017. febr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha teheted(!) ne legyél fent fél 2-ig és a karikáid is enyhébbek lesznek:) Tapasztalat
2017. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ritkán szoktam fent lenni,perpil nem tudtam,akkor aludni..

Sajnos úgy néz ki nálam ez genetikai dolog,mert már tini korom óta ilyen ha nem régebb óta.. Kivizsgáláson is voltam és nem betegség miatt van.

Aludhatok én 12 órát is,ezen semmi se segít.

Valahol azt olvastam,hogy narancssárgás színű a legjobb a sötét karikákhoz... Majd kipróbálom azt is..Világost már néztem de az inkább jobban kiemelte.. :( Rózsaszínes sem igen jött be,de picit jobb volt,de valami még hiányzott vagy nem tudom. Arra gondolok néha,hogy egy sem tudná eltüntetni ezt csak pénz kidobás... Meglepődnék ha létezne erre igazán hatásos dolog... :))

2017. márc. 1. 19:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy ami ténylegesen eltünteti, tehát nyoma sincs alatta, az természetes fényben iszonyú maszkhatást kelt, 1-2 méterről is látszik. :/ Bármilyen márka, bármilyen szuper korrektor. Viszont a jó hír, hogy ha alapvetően rendben vagy, akkor senki sem fogja észrevenni vagy foglalkozni vele. Ha jobban megnézed, rengeteg embernek van hasonló, csak egyszerűen az összképet látod, nem a karikáira figyelsz. Ezek saját tapasztalatok, sok évnyi önmotiváláson és kesergésen vagyok túl emiatt, hidd el, nem éri meg problémát csinálnod ebből! Próbálj ki pár korrektort, használd amelyik a legszimpibb és ne foglalkozz többet vele! :)
2017. márc. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!