Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mellbimbó piercing hege/lyuka...

Mellbimbó piercing hege/lyuka (ha kivesszük) mennyire lesz feltűnő, eltűnik valaha?

Figyelt kérdés

Mellbimbó piercinget csináltatnék magamnak, de nem szeretném, hogy pár év múlva, ha már kevésbé tetszene, kivenném és két nagy lyuk tátongana még sokáig, vagy örökre ott.

Van valakinek esetleg tapsztalata ezzel kapcsolatban? :) Vagy bármi más tudnivaló ezzel kapcsolatban?



2017. febr. 26. 18:56
 1/1 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nekem az átszúrt mellbimbóm kicsit nagyobb, mint a másik, ha kivenném se menne vissza eredeti méretre a sebszövet miatt, ez egy dolog, amivel számíthatsz. Én még nem vettem ki ugyan, de fórumokon olyat olvastam, hogy sokkal lassabban gyógyul, mint más szövetekben lévő piercing.
2017. febr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!