Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi történt a fülemmel?

Mi történt a fülemmel?

Figyelt kérdés

Van egy kedvenc fülbevalóm, kb 2 éve van meg, az első kb másfél évben nonstop hordtam (alváshoz is) aztán elkopott a csat felülete, rendeltem újat, kicseréltem de azóta nem hordom annyit, ha éjszakára benthagyom másnap már kényelmetlen. Most pár napig bent volt, észre se vettem, viszont most hogy este kivettem, az egyik lyuk csak belül piros volt de a másik úgy nézett ki mintha frissen belemetszettek volna a fülembe egy kb 3mm-es vonalat, kicsit vérzett is meg belül rósaszínes (nem tudom pontosan nem nézegettem sokat) de nem fájt egyáltalán, azért a biztonság kedvéért a véresbe beletettem egy titán piercinget a másikba meg egy orvosi acélt (csak egy titán volt itthon) és lefertőtlenítettem mint egy friss piercinget.

Mitől lehetett ez? A fülbevalót 2 éve intenzíven hordom szóval biztosan nem a súlya húzta le de a szára se irritált eddig.


2017. márc. 31. 01:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!