Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyáron hány fajta alapozót...

Nyáron hány fajta alapozót használtok? Kicsit barnultam és már túl világos az alapozóm, pedig ez csak a kezdet, mert engem nagyon fog a nap.

Figyelt kérdés
Minden hónapban vegyek egyre sötétebbet?Ti hogy oldjátok ezt meg?
2017. ápr. 5. 19:52
 1/2 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Úgy, hogy fényvédőt hordok egész évben, és ugyanaz a színem évek óta télen-nyáron :D


De ha te nem használsz fényvédőt, akkor vegyél egy világosat a téli színedhez, meg egy sötétet a nyári legsötétebbhez, a köztes időben meg keverd a kettőt ahogy tetszik.

2017. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vegyél ugyanabból az alapozóból, amit használsz, egy elég sötét árnyalatot, és a mostani világosból meg a sötétből mindig kikeverheted a saját árnyalatodat. Én legalábbis így csinálom, bár engem nem nagyon fog a nap, szóval a "sötét" alapozóm csak 2 árnyalattal sötétebb a világosnál. :D
2017. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!